Rezultati 1 do 10 od 220

Tema: .22lr

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Pred leti sem tudi jaz poskusil s stingerjem. Tudi jaz nisem bil zadovoljen; pribl. vsak deseti je zatajil, čeprav je bil dovolj udarjen. Počili niso niti, ko sem jih za vsak nadaljnji strel malo zavrtel in so bili stolčeni okrog.
    Ni bila kriva vlaga. To se mi je dogajalo le s stingerjem. Pa sem ter tja tudi pri 22 mag s strelivom CCI maxi mag+V. V robu tulca pač ni bilo inicialnega eksploziva.

  2. #2

    Privzeto

    Sam sem imel MK kalibra 0,22 LR in sem z njo naredil grupo na 70 m dovolj dobro, da bi opravil preizkus "normalne" risanice na rednem letnem preizkusu. Strelivo sem strelivo iz skatle v kateri je bilo mislim da 505 nabojev natrešenih.
    Poznalo se je, da malo meče sem ter tja, zatajil pa mi ni nikoli noben strel.

    Sedaj sem brez MK in jo včasih kar malo pogrešam. Sploh streljanje za treniranje proženja v vseh možnih položajih mi zelo manjka. V prihodnje jo imam namen spet kupiti.

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    NeverLand
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Stinger mi še nikoli ni zatajil pa sem jih veliko postrelil.

  4. #4

    Privzeto

    Zanimivo kaj vse se dogaja.

    Meni so to prvi .22 ki so mi naredili težavo. Prodajalec jih je imel na suhem (zaloge hitro poidejo), jaz pa sem škatlo odprl par dni po nakupu in -- pf. Ni bil problem netilka, ker naboj je vžgal, samo kroglico je potisnil le 2-3cm v cev in zgodba se je zaključila z nepopolno izgorelim smodnikom.

    Češki so v omari že dolgo časa, pa vsi normalno pokajo.

  5. #5
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Imam revolver 22lr s katerim sem spokal 2 škatli stingerja, 2 škatli federala (po 525kosov) in 2 škatli nečesa druzga, se ne spomnim. "Zatajila" samo 2 naboja federala, ki ju je zarad nerodnega proženja preskočilo v bobniču.

  6. #6

    Post Raziskava

    Na Centru UPANJE izvajamo RAZISKAVO s področja čustvenega doživljanja in medsebojnih odnosov. Vljudno vabljeni k izpolnitvi vprašalnika na povezavi: http://www.xn--zd-mta.si/1ka/a/1262 . Iskrena hvala za sodelovanje!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •