Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 31

Tema: Spec. enota policije

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Mislim, da je nepotrebno potencirat in razpravjat o dogodku, pač je to dejanje prikazano samo enostransko in to predvsem s strani medijev. Ko bodo stvari prešle v vode lovskih zadev pa lahko komentiramo in odpiramo diskusije in v taki razpravi samo potrjujemo slovensko hinavščino in gledamo kako sosedu gori hlev samo ,da ni naš.

    BOBER

  2. #22

    Privzeto

    Citat bober je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da je nepotrebno potencirat in razpravjat o dogodku, pač je to dejanje prikazano samo enostransko in to predvsem s strani medijev. Ko bodo stvari prešle v vode lovskih zadev pa lahko komentiramo in odpiramo diskusije in v taki razpravi samo potrjujemo slovensko hinavščino in gledamo kako sosedu gori hlev samo ,da ni naš.

    BOBER
    _____________

    Če je le mogoče, naj bo vsaj Mahnetov!

  3. #23

    Privzeto

    ejejej.......
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #24

    Privzeto

    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #25
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    ... Očitno pa "nekateri" niso imeli ja.., da bi nesli peticijo predstavniku državnega zbora iz takšnih ali drugačnih razlogov. Daj še o tem razpravljati.
    Samo kot vmesno pojasnilo o predaji peticije, da ne bo preveč "pametovanja", čeprav bi to spadalo v drugo temo:
    Peticijo je predajal njen avtor, Ekološki forum družno s tistimi, ki jih je povabil. Predstavniki Forum-LOV smo bili povabljeni, ker smo se forumaši angažirali pri pridobivanju podpisov. LZS pa je peticijo le podpisala in to še pod "vodstvom" Mahneta. Kaj bi pri tem imel Krope, mi pri najboljši volji ni jasno.

    Naknadna opomba:
    V zgornjem pisanju je nekaj mojih lapsusov. Moja pregovorna raztresenost, EMŠO in boleči zob (časa) imajo včasih svoj vpliv.
    Se opravičujem.
    Last edited by ZR7; 7. March 2008 at 08:45.

  6. #26

    Privzeto

    Na slikah (ki so tudi na naših straneh) zraven vas, je tudi Krope kot predtsavnik LZS ob predaji peticije v DZ.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #27
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Na slikah (ki so tudi na naših straneh) zraven vas, je tudi Krope kot predtsavnik LZS ob predaji peticije v DZ.
    Mater vola sem tele

    Seveda je bil, tudi potem smo skupaj pohajali po parlamentu in on je imel kar nekaj intervjujev. Zamešal sem z drugim dogodkom, se iskreno opravičujem vsem po vrsti.

  8. #28

    Privzeto

    ejejejej........
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #29
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    ejejejej........
    Napreduješ. En "ej" več kot prej.

  10. #30

    Privzeto

    Jaz bi povedal sledeče.
    Glede na to, da nas je samo dva miljona in da za enkrat še ne obvladamo demokracije (katera je ali pa je ni) mislim da se bodo take stvari še dogajale.

    Pri takih zadevah, se vidi da so začele padati glave (čistke) saj so volitve pred vrati.
    Letos bo še precej zanimivo. Zapomnite si to.
    Takega boja, kot je letos (se je začel že lani proti koncu leta) še v Slo. ni bilo!!!

    To pa je še en dokaz več, da se ne bi smeli it politike v lovskih vrstah.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •