Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Browning-dualis

  1. #1

    Privzeto Browning-dualis

    Na trgu se je že nekaj časa nazaj pojavila ta puška z repetirnim sistemom (pumpanja-naprej nazaj).
    Kakšni so kaj feedbacki na to puško?
    Koliko vem je v SLO samo cal.308

  2. #2

    Privzeto

    Mislim, da je to blr81,tako da je tema že aktualna.

  3. #3

    Privzeto

    Zdaj mi je pa že nerodno,ne to ni blr81.
    Tako da vprašanje stoji..

  4. #4
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ne BLR je nekaj drugega!

    Dualis pa je tak:

  5. #5

    Privzeto

    Zanimivo, da skoraj nič o tej puški ni za najti na netu. Če v iskalnik vpišem Browning dualis mi le tu in tam najde v glavnem kake neuporabne linke. Sem pa na uradni strani videl, da je oznaka BPR DUalis in je napisano samo 30-06 in 300WM.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Sem pa na uradni strani videl, da je oznaka BPR DUalis in je napisano samo 30-06 in 300WM.
    Res zanimivo glede na to, da Ancelj ponuja kaliber 308W

  7. #7

    Privzeto

    Če prav domnevam, gre za Browningov model narejen in tržen v Evropi, od tukaj tudi neuspešno googlanje. Mislim pa da gre za zaklep a la BAR (polavtomatka) le da ne repetira preko odvzema smodniških plinov ampak preko drsnega kopiščka (pump -action).

  8. #8

    Privzeto

    Ancelj ponuja cal.308,ampak če je puška kao za prašiče,škoda da nima drugih calibrov(močnejših 30-06,300wm,..)
    Reklamira se kao zaradi hitrega repetiranja in je res hitro,sm sprobal v trgovini,pa tudi ko repetiraš puško samo malo dol zanese (boljše kot čez tarčo),pri navadnem karabinu pa v mojem primeru puško vrže čez tarčo,je pa res da sem začetnik in da bi to z treningom odpravil.
    Puška je serije BAR,podobna kot polavtomat.
    Sem mislu da jo kdo ima in ima kaj slabga ali dobrega za povedat?

  9. #9

    Privzeto

    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •