Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Ameriška optika

  1. #1

    Privzeto Ameriška optika

    Mene zanima kako je rangirana optika narejena tam čez lužo.
    Kdo od omenjenih zaseda prvo mesto Leupold, Buschnell, Simonc...

    Ali ima kdo kaj podatkov.

    Tle ne bi rad odpiral, ali podžigal teme glede Buschnel optike.
    Bolj me zanima tako kako se prodaja itd.
    Ter same izkušnje lovcev.

    Vsem želim lep konec tedna.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    http://www.binocularsdirect.com/

    cene padajo. Se mi kar cedijo sline. Tudi Zeiss je pol cenejši kot v EU. Posebno od takrat ko so prepovedali pošiljanje daljnogledov po pošti v druge države. Baje zaradi teroristov v osnovi pa zaradi razmerja € proti $, ki je že 1,5
    Marko Gorše, Nadlesk

  3. #3

    Privzeto

    Ja,sej,cene so že fajn,samo ti ne nuca nič,če jih ne moreš naročit!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    poberemo naročilo pa na letalo povretna karta 329€, pa prinesemo robo pa bo, enga zadolžimo da pobere seznam in gre z denarjem v ameriko.

  5. #5

    Privzeto

    Pumpa ravno to sem imel danes v mislih Se zbere nekaj interesentov in plačajo najcenejšo povratno karto enemu, ki se sam javi pa prevzame robo. Pa še pohvalil se bo lahko, da je bil v ZDA :icon_: (če že ni bil). Je pa lahko verjetno vseeno problem, če bi en posameznik peljal 10 ali 20 strelnih daljnogledov iz Amerike v Evropo
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Druga varianta pa je ustanovitev podjetja za uvoz. Kar lepe marže kapnejo našim trgovcem. Ne samo pri kruhu.Ampak ni mi jasno zakaj na primer Zeiss prodaja daljnoglede v USA toliko ceneje kot v EU. Res je da nima vseh modelov, pa vendar....
    Last edited by Krpan; 1. March 2008 at 08:51.
    Marko Gorše, Nadlesk

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Pumpa ravno to sem imel danes v mislih Se zbere nekaj interesentov in plačajo najcenejšo povratno karto enemu, ki se sam javi pa prevzame robo. Pa še pohvalil se bo lahko, da je bil v ZDA :icon_: (če že ni bil). Je pa lahko verjetno vseeno problem, če bi en posameznik peljal 10 ali 20 strelnih daljnogledov iz Amerike v Evropo
    pa saj ZDA ne ve a smo al nismo v europi

  8. #8

    Privzeto

    Živjo
    To je že res da so pol cenejši zeissi v zda sam v zda če se ne motim prodajajo serijo conquest pri nas pa dobiš victory med tema dvema pa je ogromna razlika v kvaliteti in ceni. sam za informacijo če ste to upoštevali
    Lep pozdrav

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •