Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 74

Tema: Zdravniški pregled

  1. #41
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat rwasc je objavil: Pokaži objave
    V Ilirski Bistrici na Medicini dela, prometa in športa je 121,72€ (zdravniški pregled + psihotesti).
    Poglej nazaj, kaj sem pisal o teh cenah... Tudi moj solovec se je nasral z Il.Bistrico... Ostale sem napotil v Šk.Loko... Kolegi z Obale pravijo, da je tudi v Kopru poceni...

    Sem dobil razlago, zakaj so takšne razlike... Sem dolgo rabil, da mi je postalo vsaj malo logično, čeprav,...

  2. #42
    Član od
    Jan 2012
    Lokacija
    Južna Primorska
    Prispevki
    55

    Privzeto

    Sej sem vedel že prej, da je v Loki najcenejši, samo se mi ne da laufat gor pa nazaj ker zgubim 30€ na nafti, pa se cajta mi vzame...sej ga placam sam enkrat :)

  3. #43
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    82

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave

    Sem dobil razlago, zakaj so takšne razlike... Sem dolgo rabil, da mi je postalo vsaj malo logično, čeprav,...
    In kaj si izvedel?

  4. #44
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Citat rwasc je objavil: Pokaži objave
    ...sej ga placam sam enkrat :)
    Niti sanja se ti ne, kolikokrat boš ("sam enkrat") plačal, preden boš imel v rokah svojo lovsko izkaznico. :)

  5. #45
    Član od
    Jan 2012
    Lokacija
    Južna Primorska
    Prispevki
    55

    Privzeto

    Citat Pinkfloyd je objavil: Pokaži objave
    Niti sanja se ti ne, kolikokrat boš ("sam enkrat") plačal, preden boš imel v rokah svojo lovsko izkaznico. :)
    Dragi Rozaprašiček, svojo izkaznico imamže lep čas v rokah. Je pa res, da nisem pred tem, ko sem jo imel niti približno vedel koliko enega časa in denarja bo zahtevala. Sam sem skupaj seštel stroške preden si lahko polnopraven lovec s vso opremo na 2.450€. Da o času ne govorimo...:icon_smile: Mi pa nikakor ni žal!

  6. #46
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    A ta lep cas se meri v tednih ali v dnevih? A lahko razclenis malo teh dvapapol jurja, ker se mi zdi veliko, pa se brez puske.

  7. #47
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    A ta lep cas se meri v tednih ali v dnevih? A lahko razclenis malo teh dvapapol jurja, ker se mi zdi veliko, pa se brez puske.
    @muzkantar:
    Piše, da z vso opremo...


    @rwasc:
    Če sešteješ 38€ (pregled) + 30€ (gorivo - če ti avto kuri 10l/100km) = 68€ - Šk.Loka
    120€ - Il.Bistrica
    Razlika: 52€ ali po domače dve večerji s taboljšo polovico (bi tudi ona imela nekaj od jage)


    @heretic:
    Izvedel sem, da so ZD javne ustanove, ki lahko svoje dodatne storitve tržijo po različnih cenah. Na potrošnikih je, da se odločijo po zdravi pameti in si sami izberejo najugodnejšega ponudnika teh storitev...

  8. #48
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Puske ni vkljucene, ker v temi nakup karabine isce nasvete za nakup 1 puske.

  9. #49

    Privzeto

    Je pa všteta vsa južina in pijača v času pripravniškega staža, Kaj pa mi vemo koliko krat je moral starejše lovce častiti preden je dobil vse podpise...
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  10. #50
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Puske ni vkljucene, ker v temi nakup karabine isce nasvete za nakup 1 puske.
    Aaa, si bolj na tekočem... Sem spregledal...

Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •