Stran 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 74

Tema: Zdravniški pregled

  1. #21
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Po moje mu ga prav gotovo ne bi dali, saj bi že zdravnik ocenil, da ni sposoben nošenja orožja, ali pa bi ga zdravnik napotil k psihloguu in bi on to ugotovil zaradi zdravstvenega stanja (kljub temu če bi dobro videl).

    Me pa zanima kako je opravil lovski izpit? Torej ga prav gotovo ni opravil po enakih merilih kot ostali, saj verjetno ni mogel opraviti strelskega preizkusa na tarčo in golobe.

    lp
    Ali sem jaz malo čuden ker mi ta post ni jasen ali je Ganges malo falil.

  2. #22

    Privzeto

    Tudi meni ni nič jasno. Vidim, da je post iz 2008 in se res ne spomnim. Zgleda kot odgovor na nek post, ki ga ni tukaj. Ali je kje izginil, ali pa sem takrat temo falil

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #23
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    V zdravniškem pregledu je že vključen t.i. psihotest. Jaz sem ga opravljal lani ali predlani v Š.Loki, kjer je bil najcenejši (cca 40€).
    Prej pokličeš in se naročiš. Čakalna doba = naslednji teden po naročilu.

  4. #24

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    V zdravniškem pregledu je že vključen t.i. psihotest. Jaz sem ga opravljal lani ali predlani v Š.Loki, kjer je bil najcenejši (cca 40€).
    Prej pokličeš in se naročiš. Čakalna doba = naslednji teden po naročilu.
    Pa ti si opravil zdravniški pregled ali so ti podarili potrdilo??? :icon_::icon_::icon_:

  5. #25

    Privzeto

    Psihotest je vključen v zdravniškem pregledu za potencialnega imetnika OL. Obstaja pa tudi zdravniški pregled, ki ne zajema psihotesta, za imetnike posestnega lista za orožje. Ta je mnogokrat prisoten pri športnem orožju, po zadnjem dopolnilu zakona, pa je možen tudi pri lovskem orožju.

  6. #26
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Pa ti si opravil zdravniški pregled ali so ti podarili potrdilo??? :icon_::icon_::icon_:
    Sem moral v plavi kuverti še enkrat toliko dati, da so mi ga izdali...

  7. #27
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    jereb hva la za odgovor :D
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    našega pripravnika zanima kako je z psihotesti po sloveniji včeraj je opravil zdravniškega v zd velenje sedaj pa so mu rekli da mora dva meseca čakati da bo lahko opravil psihoteste.

  9. #29

    Privzeto

    jaz sem imel zdravniški pregled v škofji loki pri sabini dietner in ni potrebno nobenih psihotestov- saj le te niso obvezni po zakonu, potrdilo sem dobil takoj da sem sposoben za nošenje in posest orožja, psihotest je samo na izrecno zahtevo zdravnika-torej če vidi da s je s tabo vse v redu nima smisla za psihotest, kolikor sem jaz klical okoli imajo v lj,domžale kranj tudi mislim in pa še po drugih mestih, kar obvezen psihotest kar ni skladno z zakonom moram še poklicat enkrat na inšpekcijo če to delajo pravilno

  10. #30
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    pumpa, kakšen je pa razlog, da so ga poslali "na čakanje"? Hočem reči, s kakšno obrazložitvijo?
    Tam, kjer ga opravljajo (za tiste, ki jih poznam), so ga imeli takoj.


    Še bolj zanimivo je recimo v ZD Ajdovščina, kjer imajo točno napisan cenik, torej pregled za nošnjo orožja 37,20eura, psiholog 40eur.

    Na moje vprašanje po telefonu o ceni pregleda za nošnjo orožja, je sledil odgovor "Hja, to bo pa kar drago, okoli 110eur." Ko sem jo vprašal, zakaj na ceniku piše drugače, me je najprej vprašala, na katerem ceniku sem pa to videl. Ko sem ji stvar razložil in ji seštel stroške, je začela mencati, s kje se nabere še dodatnih (vsaj) 32 eurov, mi pa ni znala odgovoriti. Ja pač, tako je. Goni se, raja!

    Vse skupaj je ena navadna mutna voda.
    Last edited by Pinkfloyd; 5. May 2011 at 17:12.

Stran 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •