Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 74

Tema: Zdravniški pregled

  1. #1

    Privzeto Zdravniški pregled

    Pozdravljeni!

    v preteklem tednu sem si vzel čas in poklical nekaj zdravstvenih domov po Sloveniji in se pozanimal glede cene zdravniškega pregleda za nošenje orožja.

    In rezultati oz. spoznanja so naslednja:

    Ljubljana (Šiška) 130€ do 150 €
    Postojna 80€
    Nova Gorica 100€ do 115 €
    Ajdovščina 90€ do 100 €

    Sedaj pa še en sladkorček: Kranj 200€ do 250€

    Sam sem se odločil za Škofjo Loko kjer je cena 40€

    Upam, da bom komu pomagal...

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Pomemben podatek bi bil še, ali pregled opraviš naenkrat ali moraš ZD obiskati večkrat (enkrat splošni zdravnik enkrat psihilog..).
    Marko Gorše, Nadlesk

  3. #3

    Privzeto

    v napisane cene spada celoten dravniški pregled!

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Jest sm dobu takle odgovor s HOLMED, Škofja Loka:

    Spoštovani,tudi pri nas opravljamo preglede za posest in nošenje orožja, v naših ambulantah v Škofji loki ( HOLMED d. o. o., Kapucinski trg 7 ) in v Ljubljani ( tudi HOLMED d. o. o, Murgle Center, Cesta v Mestni log 55 ). V Škofji Loki delamo vsak delovni dan od 07 do 19 ure, v Ljubljani pa od 07. do 15. ure. Psihološke preglede zaenkrat za naše stranke opravlja g. Miran Žerjav pri LPP v Ljubljani vsak dan v popoldanskem času ob treh in ob pol štirih, brez predhodne najave.
    Cena pregleda pri nas je 66,89 evrov, pri psihologu pa 30 evrov.
    Lep pozdrav,
    Radivoje NIKOLI?, dr. med.

  5. #5

    Privzeto Zdravniški

    Ravno sem se vrnil iz Škofje Loke, kjer sem imel zdravnipki pregled za posest in nošenje orožja.

    Plačal sem natanko 38 € in še nekaj centov.

    Medicina dela - Zdravstveni dom Škofja Loka
    dr. Sabina Dietner

    stara cesta 10, Škofja Loka

    naročite pa se lahko na 04/ 502 00 45

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Pa tale pregled vključuje tudi psihoteste?

    Pa tudi če jih ne, je tole zelo poceni!

    LP

  7. #7

    Privzeto

    Ko sem jaz delal pregled v Kočevju sem vsacega posebej plačal. Zdravniški okol 17 jurjev, psijotest pa 5 jurjev (še leta 2006). Tok da me je vse skupej koštalo cca. 85 €. Naredu pa vse v enem dnevu.
    Semper Fi

  8. #8

    Privzeto pregled

    Zdravnik je tisti, ki presodi če te pošlje na psihiatrični pregled. Ampak, če nimaš kakšnih čudnih zapisov v kartonu te ne da na ta pregled.

    Jst sem za vse skupaj plačal tisti znesek! nisem imel posebej nekih psihotestov :)

  9. #9

    Privzeto

    Vse, ki sem jih poznal in za katere sem do sedaj slišal so morali opravljati tudi psihotest. Sem pa ravnokar prebrskal zakon o orožju, ki res navaja samo zdravniški pregled in nikjer specifično prihološkega. Navaja le, da podrobnejša navodila za izvajanje zdravniškega pregleda določi minister.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  10. #10

    Privzeto

    Se že od nekdaj sprašujem,od kod info. da je treba opravljati psihoteste?
    Na psihološko testiranje te pošlje zdravnik le po predhodnem pregledu oziroma po njegovi osebni presoji! Če delaš pregled v zasebni ambulanti boš skoraj sigurno delal tudi psihoteste,pa ne tolk zaradi tistih parih € ,temveč zaradi njihove osebne zaščite (v primeru da se kasneje kaj zgodi....)!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •