Rezultati 1 do 10 od 74

Tema: Zdravniški pregled

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Kaj sem pa pomešal? Ali to da je razpon od 40 do 130?
    Ma to, da ne gre za zaslužek na uro, niti ne gre za storitev iz naslova zdr.zavarovanja. In ker je ministrstvo predpisalo samo vrednost pregleda v točkah, vrednost katere si vsak dr. sam določi, bi jaz tistemu, ki za 10min pregleda zaračuna 200 euh, rekel prej car kot pa oderuh! Car, da tako storitev teletom še proda.

  2. #2

    Privzeto Pregled v lj

    A je kej novih informacij glede pregleda v Lj?
    Se je našla katera bolj poceni varianta ali ni nič cenejšega od 100€?

    lp
    Men love to wonder, and that is the seed of science.
    - Ralph Waldo Emerson

  3. #3

    Privzeto

    zapelji se v Škofjo Loko. poceni in hitro prideš skozi.

  4. #4

    Privzeto

    Jaz sem se hotel pred 3 tedni že prijavit v Škofjo Loko, pa so mi rekli da bi bilo možno šele maja. Mogoče kdo ve za približno enako ugodno rešitev kje drugje?

  5. #5

    Privzeto

    Citat Slayer je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem se hotel pred 3 tedni že prijavit v Škofjo Loko, pa so mi rekli da bi bilo možno šele maja. Mogoče kdo ve za približno enako ugodno rešitev kje drugje?
    V Kopru je vredu, za okoli 100€ mislim. Delaš lahko vsak torek, sredo, četrtek ob 7h. Pa še zdravstvenega kartona ni potrebno imet zraven.
    Men love to wonder, and that is the seed of science.
    - Ralph Waldo Emerson

  6. #6

    Privzeto

    Ok, če sedaj že omenjamo variante (Koper), ki so kar nekaj oddaljene od Ljubljane, potem ga lahko v Ljutomeru opraviš za 46€.

  7. #7

    Privzeto

    Ta teden sem iskal najugodnejšo in najhitrejšo varianto za opravljanje zdravniškega pregleda za orožni list. Kontaktiral sem kakih deset ambulant, ki te preglede izvajajo in ugotovil, da so se cene kar poenotile. Pregled povsod stane okrog 100€, čakalne dobe pa so okrog enega meseca. Navedeno velja za zahod države, drugam bi mi bilo predaleč.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •