Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Lov in kajenje

  1. #11

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Prav je, da tako kot vse ostale odpadke, ki jih morebiti ustvarimo, tudi cigaretne odpadke nesemo tja od koder so prišli in jih ne puščamo v naravi.
    To je res že čisto druga debata in niti ni toliko povezana s kajenjem kot samo osebo. Drug pa lahko pusti folijo in papir od čokolade, ki jo poje na preži. Jaz prav gotovo nikoli ne puščam praznih škatlic od cigaret ali folij v gozdu.

    Vem tudi, da kajenje prav gotovo ni lepa navada, niti zdrava. Ampak kar je pač je in ravno zato sem odprl to temo, ker je na to veliko različnih mnenj. Pri nas imamo od velike divjadi samo srnjad in zato nimam izkušenj z drugo divjadjo pa sem vprašal kako in kaj. Ker tudi ko sem šel kam v goste sem prej malo povprašal kake lovce s tistega območja pa dobiš različna mnenja. Eni so pravili, da prašič nikoli ne bo prišel, če bom na preži kadil, drugi lovec, ki je kadilec pa mi je rekel, da on kadi na preži in ravno tako upleni isto prašuičev kot drugi, ki ne kadijo,... In tako se zgodbe enih in drugih ponavljajo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #12

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    drugi lovec, ki je kadilec pa mi je rekel, da on kadi na preži in ravno tako upleni isto prašuičev kot drugi, ki ne kadijo,
    lp

    To čisto drži!!!!
    Tud sam "rauham" ,pa divjadi to ne moti (dim) ponoči pa jo spodi "lučka" ! Pri prašičih še nisem opazil razlike,najbolj važno je da si tiho,če veter piha v njegovo smer bo itak odhlačal drugam! Enako je s pogoni na prašiče,kadar sem bil na "štantu" sem vedno kadil in vedno prašiči prišli k meni,drugih so se pa ogibali,bodisi zaradi njihovega čvekanja po mobitelih,kašlanja,kihanja itd....(ravno zaradi mojih uspehov na stojiščih grem raje zmeraj v pogon,da ne bojo rekl da bom vse po........kadil)
    Od bolj izkušenih "prašičarjev" ki so kadilci sem izvedel tudi nekaj zanimivih....npr. kako je eden čakal merjasca dva meseca in ga ni mogel dobiti,ker ga je vedno zavohal,ko pa je na preži kadil mu je prišel......!
    Mnenja so različna,probat moraš pa sam!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •