Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Kaj izbrati?

  1. #11

    Privzeto

    Tudi sam sem v širši izbor uvrstil Bushnell Trophy 8x56 (iskal sem namreč dvogled v tej povečavi, ki ga v drugih serijah firme Bushnell ni) vendar sem ga nekako izločil, saj gre pri Bushnellu za dvogled nekega srednjega ranga...Ne bom pa govoril nekaj na pamet, bom jih še malo stestiral. Izbiram pa med Bushnell Trophy 8x56, Minox 8X56 BR in Nikon Monarchom 8,5x56...:icon_:

  2. #12

    Privzeto

    Sam imam dvogled Bushnell Trophy in sem nad njim zelo zelo razočaran.Optika je zelo slaba in se ne more primerjati niti z očetovim dvogledom, ki ga je pred več kot 15 leti kupil pri Kettner-ju(firma ne vem saj se napis na dvogledu več ne vidi), kaj šele z Zeiss-om, ki je star več kot 30let, med lečami se mi nabira rosa in po nekaj več kot dveh mesecih uporabe je slika zgubila ostrino,itd...Vsakim odsvetujem nakup takšnega dvogleda.(Pa saj boljšega dvogleda niti ni pričakovati od korejsko-kitajske naveze.)

    LP!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  3. #13

    Privzeto

    Blackwolf, ker tudi sam uporabljam enak dvogled vem, da si pozabil napisati še nekaj napak; leče ti redno izpadajo, ohišje je počeno in namesto divjadi vidiš vse kaj drugega..., ma daj no. Če bi to bral pod lovsko latinščino bi se le sladko nasmejal domislicam. Moja izkušnja je povsem drugačna, bp.

  4. #14

    Privzeto

    Ne tica leče ne izpadajo(saj do sedaj mi še niso), divjad vidiš le v mraku je velik problem ker dvogled zelo kmalu odpove, kar se pa tiče ohišja pa mislim, da je še najboljši del dvogleda(dober dizajn in dobro gumiran).
    Na splošno lahko rečem, da sem od tega dvogleda pričakoval veliko več(glede na komentarje po raznih forumih in glede na komentarje določenih "ponosnih" lastnikov Bushnell optike )!

    LP!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    O tem je tekla beseda že na prejšnem forumu, pa nismo prišli do konca, pa tudi na tem ne bomo. Jaz še vedno vztrajam pri tem, da je dobro muziko treba dobro plačat.

  6. #16

    Privzeto

    lunj SE POPOLNOMA STRINJAM S TABO!!!!!!!!!!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  7. #17

    Privzeto

    Creative oprosti,ampak si nisem zapomnil tipa Bushnella.Ko smo preizkušali daljnoglede ga je prinesel en možakar ,ki ga je ravnokar kupil.Vem samo to,da je bil precej razočaran nad njim,dal pa je za njega cca 600€.Baje ga je celo vrnil in vzel nekaj drugega.Drugega ne morem komentirati,ker se nisem niti poglabljal v ta dvogled.

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenska
    Prispevki
    68

    Privzeto

    Ali mi lahko kdo svetuje kateri dvogled bi si nabavil da bi lahko uporabljal očala,pa da nebi bila cena pretirana.

    Karakal

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •