Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: Kaj izbrati?

  1. #1

    Arrow Kaj izbrati?

    Živjo!

    Odločam se za nakup dvogleda, pa me zanima kaj bi izbrali, če se bi odločali med Nikonom Monarch 8,5x56 in Minoxom 8x56 BR?

    Dober pogled

  2. #2

    Privzeto

    JAz imam nikona 7X50 in sem zadovoljen z njim. Drugega pa ne poznam.

  3. #3

    Privzeto

    Najbolj me pri Nikonu v omenjenem modelu in povečavi moti teža, ki mislim, da znaša 1140 g. Zdi se mi malo težek, predvsem za pirš.

  4. #4

    Privzeto

    a ko nosite gamsa je pa gams cisto lohan.

  5. #5

    Privzeto

    Mislim,da ima Nikon bolj kvalitetno optiko!

  6. #6

    Privzeto

    Mislim,da ima Nikon bolj kvalitetno optiko,po opisu,pa tudi minox ni slab.
    Cene so pa približno enake pri obeh.
    Najbolje bi bilo oba stestirati podnevi in v mraku,če bi se dalo,potem se pa odločiš!
    Last edited by Franc; 20. February 2008 at 22:00.

  7. #7

    Privzeto

    Jaz imam Nikona Monarh 8,5x56 DCF pa sem zadovoljen.Sicer nimam še veliko izkušenjn z lovom (pripravnik).Preden sem ga kupil,sem pa nekaj dvogledov probal:Bushnell,Sanju in pa Steiner nihthunter.Najbolje se je odrezal Steiner takoj za njim pa je bil Nikon.Po moji oceni je Nikon za nekih par minut prej "mrknil"v mraku.Ni pa primerjave v ceni med Steinerjem in Nikonom.

  8. #8

    Privzeto

    S kakšnim Steinerjem pa si primerjal Nikon Monarcha 8,5x56 oz. kakšno povečavo je imel omenjen dvogled, model, leče porro ali roof? A je mogoče kdo testiral in probaval dvoglede Minoxa?

  9. #9

    Privzeto

    Primirjal sem z Steinerjem nighthunter 8x56 XP.Zelo dobra stvarca samo malce draga za moj žep.Kaj več si lahko prebereš na spletni strani Ancelj.

  10. #10

    Privzeto

    Lovro, a lahko napišeš s katerim Bushnellom si primerjal.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •