Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 83

Tema: Rezbarija kopit

  1. #61
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Citat saso1 je objavil: Pokaži objave
    Evo to je povezava do strani na kateri sem našel ta dleta.
    http://rek.si/popup.aspx?src=images/.../large/226.jpg
    Ne bi rad smetil temo, ampak če se nikjer ne sme oglaševati zakaj se tukaj lahko.


    Imaš čisto prav...sem uredil...
    Last edited by JANEZ L; 2. August 2010 at 18:18.

  2. #62
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Sašo, oglej si Stubaijeve strani in na njih boš našel katalog: http://www.stubai.com/pdfs/stubai-de...tz-gelb-52.pdf

    Za izrez ribjih lusk uporabljaj izključno ravna dleta!
    Jaz bi za izmet porabil dleto 5205 ali 5206, za zaris pa 5210. Velikost izbereš seveda glede na željeno velikost luske. Manjše so lepše, a težje in zamudnejše za izdelavo. Pa tudi kvalitetnejši les zahtevajo.
    Če so dleta, na katere si podal povezavo primerljiva po obliki in kvaliteti, so seveda povsem primerna.

    Lahko pa se zmeniva za inštrukcije. Kakšno hladno pivo bom že našel v kleti za tisti čas.

    P.S.:
    In da se ne bo spet kdo usajal, Stubai je toliko firma kot Blaser ipd. In Slovenskega trgovca ali izdelovalca ni omenjal nihče. Niti koga blizu meje, ki bi bil aktualen za nas.

  3. #63

    Privzeto

    Lahko pa se zmeniva za inštrukcije. Kakšno hladno pivo bom že našel v kleti za tisti čas.

    Madonca,na take instrukcije bi pa še jaz prišel,pa še kopito bi sabo prinesel,da bi ti pokazal kako se stvari streže,dokler ne bi bilo gotovo,če bi bilo pira dovolj bi že zdržal

    lp

  4. #64
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Citat mrki je objavil: Pokaži objave
    Ne bi rad smetil temo, ampak če se nikjer ne sme oglaševati zakaj se tukaj lahko.

    No, bom pa še jaz svoj šrot poslal zraven:


    Mene zanima, a je TinyURL link tudi reklama?

    Saj ne pokaže dejanskega linka. Potem bi bili vsi srečni.

    Normalno da je, sedaj se vse "kasira"..dolžan si "gajbo kozla"...pa "pohno pira", da ne bo pomote...
    Last edited by JANEZ L; 4. August 2010 at 01:13.

  5. #65

    Privzeto

    Evo super, glede na dve objave pred mano bi lesa za trenirat bilo dost tko da pivo priskrbim jaz zr7 znanje ostali pa šrotarce za rezbarit.

    Glede povezav kako naj se pa pogovarjamo o dletih, če jih ne smemo omenjati ali kazati, v povezavah ni nobenih nagovarjanj ali kakšnih reklamiranj določenih trgovin mi se pogovarjamo "kakšna dleta se uporabljajo" ne pa kje se jih da kupiti in kje so najcenejša itn. to bi bila reklama.

    Če ne smemo debatirati tudi foruma nebi bilo .

  6. #66
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    Lahko pa se zmeniva za inštrukcije. Kakšno hladno pivo bom že našel v kleti za tisti čas.

    Madonca,na take instrukcije bi pa še jaz prišel,pa še kopito bi sabo prinesel,da bi ti pokazal kako se stvari streže,dokler ne bi bilo gotovo,če bi bilo pira dovolj bi že zdržal

    lp
    Ok, bom naredil kratek tečaj za vse zainteresirane. In ker je pred bajto tudi kamin z roštiljem, se zmenimo takole. Futr za roštilj in zraven prinesete s seboj, jaz častim pijačo (pir, voda, kokta in brezalkoholno pivo) in pokažem vsem kako se tej reči streže, potem pa poskrbimo, da zalog zmanjka in poleg obilno po stari lovski navadi lažemo.

    Čas: po mojem dopustu, torej od 16. avgusta dalje.
    Prijave: napiši se tu spodaj!

  7. #67
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Glede tega, katere linke se sme objavljati, bi bilo fajn, ko bi presojo prepustili moderatorjem in adminom. Pa še mi si nismo vedno čisto na jasnem in se včasih malo spreklamo okoli tega.
    Osnovni princip je, da ne želimo delati zastonj reklame nikomur, kateri bi z objavo na tem forumu imel dobiček, brez da bi malo prispeval, da ta portal sploh lahko obstaja. Ker se temu enostavno reče izkoriščanje.
    Ker je pogovorni jezik tu Slovenski to velja za vse trgovce in proizvajalce v Sloveniji. Seveda tudi za tiste trgovce ob mejah naše države, ki imajo pri nas podružnice ali celo poslujejo v Slovenščini onstran meje. Seveda niso iz omejitev izvzeti tudi tisti pri nas in iz drugih držav, ki direktno nagovorijo naše uporabnike in jih skušajo pridobiti za nakup ali storitev.
    Omejevanje omenjanja in povezav na velike in splošne firme pa nima nobenega pomena, ker bi potem debata in pretok informacij zamrla in to ni namen foruma. Ravno obratno.

    Zato še enkrat, presojo o tem imajo tisti, ki za življenje tega portala in foruma skrbijo!!! Če koga kaj moti, ali opazi nekaj kar meni da ni v skladu, prosim da obvesti administratorja lai aktivnega moderatorja določene teme.
    S tem to debato zaključujem!

    LP, admin

  8. #68

    Privzeto

    Enga člana imaš že.
    Najbolj bi bilo, da bi se zmenili konec Septembra ker verjeten takrat vsi pridejo iz dopusta kaj vi mislite.

    LP.

  9. #69
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat saso1 je objavil: Pokaži objave
    Enga člana imaš že.
    Najbolj bi bilo, da bi se zmenili konec Septembra ker verjeten takrat vsi pridejo iz dopusta kaj vi mislite.

    LP.
    Meni je vseeno. Zmenite se, me obvestite in pridite!

  10. #70

    Privzeto

    Kako bi odstranil stari lak s puškinega kopita?

Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •