Stran 1 od 9 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 83

Tema: Rezbarija kopit

  1. #1

    Privzeto Rezbarija kopit

    Mene pa zanima,kdo oziroma kje bi sedal dobit kašnega dobra rezbarja da mi na kopit naredi lisico?

  2. #2

    Privzeto

    Pozanimaj se pri Flerinu, Duplica pri Kamniku. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  3. #3

    Privzeto

    hvala ti!

  4. #4

    Privzeto

    V Gornjem Gradu (Savinjska dolina). Ne vem točno priimka (ime Ciril), videl pa sem že kar nekaj njegovega dela. Dobro in za normalno ceno. Poleg rezbarij kopita tudi izdeluje. Če je kdo iz savinjske bo vedel.

  5. #5

    Privzeto

    Ja Zober, če ima puška rezbarijo je čisto drugačna in boljše izgleda. Vsaj zame. Za kakega dobrega rezbarja trenutno ne vem prilagam pa slike mojih pušk, kjer so rezbarije delo dobrega rezbarja, žal že pokojnega.







  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    .243 Win, kolk pa stane taka rezbarija, nekej podobnga kot maš na petelinki, samo za eno stran...?

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    KOLAR CIRIL. OTOK 16, tel, (03) 584 50 94
    član ld gornji grad izdeluje kopita in rezbari.

  8. #8

    Privzeto

    Če rabi kdo od našega Cirila-izdelovalca kopit telefonsko,mu jo rade volje posredujem!
    Je moj prijatelj,tako da ni problema!

  9. #9

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    .243 Win, kolk pa stane taka rezbarija, nekej podobnga kot maš na petelinki, samo za eno stran...?
    Petelinko in bokarico sem tako že kupil. Karabin na prvih dveh slikah pa sem kupil nov, za celotno rezbarijo pa sem pred 5 leti plačal preračunano v evre 130 evrov. So pa vse tri puške delo enega rezbarja.

  10. #10

    Privzeto

    Delo Cirila iz Zg.Savinjske doline!

Stran 1 od 9 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •