Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Preigrajmo variante

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat janko je objavil: Pokaži objave
    ... Ali se misliš v življenju ukvarjati samo s tem da letiš po Sloveniji in iščeš lovišča ki bi bila interesantna za zakup? Kako boš stopil v kontakt z ljudmi katere ne poznaš in jih večino prepričal da bodo pri tebi boljše jagali kot do sedaj? Se upaš trditi da boš te nejemnike popolnoma obvladal in da ne bo namesto lisice doma končal kakšen srnjak?...
    To mi bodo počeli in že počno v zameno za razne usluge. Pa tudi sam poznam že kar nekaj lovcev na položajih, za katere si ti ne bi mislil. Vejetno iz medijev poznaš tudi mene, a o imenih zaenkrat ne bi.
    Ljudem, med katere pridem, bom ponudil delovna mesta v lovišču in v spremljevalni dejavnosti, lovskem turizmu z vsemi pritiklinami. Potreboval bom ljudi, ki mi bodo ogradili in varovali posest, jo urejali, delali v lovskem hotelu in še se bo našlo. Kako bom urejal zadeve s svojimi zaposlenimi pa se tiče le mene in eventuelnih sovlagateljev. Trudili se bomo reševati zadeve v obojestransko korist.

  2. #12

    Privzeto

    Mislim da je možnost prevzema moje LD trenutno zelo majhna. Kaj moramo narediti da do tega ne bo prišlo? Ne vem, trenutno nič. V dogledenem času moramo sprejeti nova pravila, začeti z deli ki so planirana za letos, podpisati koncesijsko pogodbo za 20 let in to kaj bomo podpisali,izvrševati po najboljši moči in sposobnosti.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •