Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 51

Tema: Preiskus risanic

  1. #31

    Privzeto

    Hm danes sem malo razmišljal;

    Po pravilniku moramo opraviti preiskus VSEH risanic ki nam služijo pri lovu, tarča 10om itd... vsi vemo. Zanima me pa kako je glede MK pušk, le ta je tudi seveda risanica in se uporablja za lov (nekateri lovijo vrane in pa lisice itd...), nisem pa še nikjer videl da bi kdo opravil preiskus z MK? Ali se kje motim?

  2. #32

    Privzeto

    Bokarca, forum si zgrešil. Na tistem kjer si prej pisal te bodo z veseljem podprli.

  3. #33

    Privzeto

    KAAAAJJ???? Pa kaj se zopet nekaj zmišljuješ????? Kaki drugi forum????

    Preden kaj natrobiš se vsaj vsaj malo prepričaj!

  4. #34

    Privzeto

    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    ... Kaki drugi forum????

    Preden kaj natrobiš se vsaj vsaj malo prepričaj!
    He, he, Alojz je malo v satiri napisal. Po svoje ima prav.
    To pa ne pomeni, da tvoje vprašanje nima smisla.
    Kar se tiče MK, v marsikateri LD trdijo, da je to le za trening in ne dovolijo z njo lova.
    Je pa pri teh malih kroglicah nekaj sprememb v novem pravilniku:
    Click image for larger version. 

Name:	LastnostiKrogle.jpg 
Views:	8 
Size:	114.9 KB 
ID:	16180
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #35

    Privzeto

    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    KAAAAJJ???? Pa kaj se zopet nekaj zmišljuješ?????
    Preden kaj natrobiš se vsaj vsaj malo prepričaj!
    Vse po starem, vidim. Sem se že posul z pepelom. Pa milo se opravičujem za zmoto da sem se oglasil.
    Saj res. Podpiram te v boju za uvedbo preizkusa teh pušk z robnim vžigom.Na tarči bo vrana verjetno.

  6. #36

    Privzeto

    Da bodo še ostali razumeli.
    Lovci smo talenti za nas same zaj.... Preizkus orožja je stvar same LD. Država (inšpektor) tega sploh ne zahteva. In sankcionira se lahko samo, če ima LD v aktih to zapisano.
    Sedaj pa uživajte v tuhtanju kako to jago še bolj zakomplicirat.

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Alojz, zdaj se ti bo našel kdo ki bo rekel, da to ni svar LD, ker je predpisano v previlniku o lovskem strelstvu, ki ga je izdala LZS.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #38

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Alojz, zdaj se ti bo našel kdo ki bo rekel, da to ni svar LD, ker je predpisano v previlniku o lovskem strelstvu, ki ga je izdala LZS.
    In so ga seveda čisto na pamet potrdili delegati poslušni "sedeči biki", ki jim ni pomembna vsebina in samostojnost ter odgovornost LD, temveč le njihove pozicije in kilometrine za seje.
    Sejanja polno, pridelka malo!

    Torej Alojzova ugotovitev, da smo talenti za selfsexing, kar drži!
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #39

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Alojz, zdaj se ti bo našel kdo ki bo rekel, da to ni svar LD, ker je predpisano v previlniku o lovskem strelstvu, ki ga je izdala LZS.
    Ta pravilnik velja, če ga sprejme LD in določi sankcije. Če pa tega ne storijo pa je vreden le toliko kot papir na katerem je napisan.

  10. #40

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Vse po starem, vidim. Sem se že posul z pepelom. Pa milo se opravičujem za zmoto da sem se oglasil.
    Saj res. Podpiram te v boju za uvedbo preizkusa teh pušk z robnim vžigom.Na tarči bo vrana verjetno.
    Zopet trolaš.

    A sem kje napisal da bi podpiral uvedbo preiskusa MK???? Samo zanimalo me je pač, kako je glede tega. Očitno preveč za tvoj um. A z 17 hmr tisti ki ga imate opravljate preiskuse?

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •