Stran 1 od 16 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 160

Tema: Lovske salame in klobase

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto Lovske salame in klobase

    Odpiram temo o salamah in klobasah. Kakšne začimbe uporabljate? Kakšno razmerje divjačine-svinjine-govedine uporabljate? Kje jih sušite in na kak način?

  2. #2

    Privzeto

    Mene pa zanima,ko dobim kakšenega pujska bi dal sušit za pršut kam na primorsko kdo to kaj suši tukaj?

  3. #3

    Privzeto

    Uf,a to si mislil tisto kosmato reč? Mislm,a bi ga sušil v koži? Jest mislm,da je najboljš če si najdeš kakega primorca! Jaz jih poznam kar nekaj ki so to probal,pa nekaterim ni ratalo "namakanje" ravno najboljš,enim pa sušenje! Sicer pa ni to nič posebnega,se mi zdi da (vsaj po okusu) ni razlike med "domačim" in divjim pršutom!

    lp

  4. #4

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima,ko dobim kakšenega pujska bi dal sušit za pršut kam na primorsko kdo to kaj suši tukaj?
    A si že probal pobriti prašičjo dlako s pršuta? Vem, da je en kolega prvič ko je delal pršut imel precej problemov, saj je dlaka precej trdovratna in težko odstranljiva. Zato je prvo leto enega celo v dlaki sušil. Mi je rekel, da je zraven uničil škarje, strojček,... Sedaj pa ne vem točno kako to brije. Suši pa jih nekej na Hrvaškem primorju tako, da bi ti težko predlagal koga, ki jih suši.

    O salamah pa vam kako skrivnost mogoče izda Zverina
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    jaz sem letos dal sušit na primorsko celo junico zadnje noge za pršut ostalo pa v bunke, mi je rekel prijatel da je dlaka na divjačinskem pršutu zaradi videza da se ve kateri je divji , za osebno uporabo pa jaz ne rabim dlake.
    mogoče pa bom do krke že dobil kako bunko da jo probamo.
    salame mi je pa eden drug kolega naredu in sicer smo dali notr junico, divjega in domačega pujsa,ter gamsovo kozo.
    fali še jim en mesec sušenja drugače pa sma probalo so kr okusne.
    l.p.

  6. #6
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Salame smo s kolegi delali v dveh "etapah", obakrat smo delali iz divjega prašiča, v razmirju na domačega 40:60! Se lepo susijo in upam da bodo kmalu!!! Prilagam se eno slikco!!!
    Trotovšek

  7. #7

    Privzeto

    Slikce nam nič ne nucajo,rabimo okus!

  8. #8

    Privzeto

    Ja res je ako, samo sline se mi že celi dan cedijo ob pogledu na konce....

  9. #9

    Privzeto njam njam

    tole bi pa morali probat ,ne vse ,samo eno, po dober tek

  10. #10
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Javim ko bodo suhe!!!
    Trotovšek

Stran 1 od 16 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •