Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 55

Tema: Predsednik LZS v medijih

  1. #41

    Privzeto

    Kolega Pranger nisem tega jaz zapisal, temveč ta zaveza izhaja iz določil Etičnega kodeksa.

  2. #42
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Spravljena za lovske svečanosti!
    Mene nič ne moti, če se ne pojavljamo vedno kot neka paravojaška enota, pač pa včasih čisto normalno civilno.
    mene pa moti če si jagr in greš po lovskih opravkih (prezidente je predstavljal lovce) se spodobi, da oblečeš uniformo. si že videl pri poročilih policista, ki ni v uniformi?

    mislim, da se nimamo kaj sramovati. o paravojaških enotah pa sploh ne mislim zgubljat besed. kje si to pobral

    drugače pa je govoril lepo in dokaj argumentirano. je pa bila to bolj oddaja na "holjadri". najbolj se mi je dopadlo, ko je parkrat starejšo gospo zabil

    klicatelj s celjskega pa je bil prava katastrofa. kaj je želel povedat??? na to se res ne da kaj prida odgovarjat:icon_:
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #43
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    ... si že videl pri poročilih policista, ki ni v uniformi?
    ..
    Da. Redno. Ta glavnega. V spletnih arhivih TV hiš lahko preveriš. Malo v pomoč pa fotka:


    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    ...o paravojaških enotah pa sploh ne mislim zgubljat besed. kje si to pobral
    ...
    Iz načina delovanja lovske organizacije pred desetletji. vemo, kako so šle takrat "komande". Pa to sploh ni pomembno. Pomembno je, kako nas vidi javnost.
    Po drugi strani verjetno nismo več v času, kjer bi diktirali nošnjo uniforme, še sploh s kakšnim pravilnikom. Naj ostane to lepa navada za lovske prireditve! Prisila ni nikoli dobra pot.

    Pomisliti je treba tudi na to, da imajo naši predstavniki tudi službe in se nemalokrat odrekajo svojemu prostemu času, da ustrežejo nalogam svojega poslanstva. Mogoče pa tokrat res ni bilo časa za pedenat se tako, da se bo zadovoljilo zadnjega lovca, ki se mu oči posvetijo ob uniformi in srce zatrepeta ob ponosni misli pripadnosti neki stanovski organizaciji.
    Če mene vprašaš, je pomebnejša vsebina kot forma. A nismo vsi isti.
    Last edited by ZR7; 29. January 2010 at 12:02.

  4. #44

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Za ugled slovenskih lovcev v slovenski javnosti ne more biti odgovoren le predsednik LZS ali kateri koli drugi funkcionar, temveč moramo za to skrbeti vsi člani slovenske lovske organizacije. Vsi brez izjemem ! Nikoli ne boste uspeli izvoliti tako dobrega predsednika in njegovih sodelavcev, da bi ti bili v stanju sproti sanirati vse naše lumparije in kršitve pisanih ali nepisanih pravil ter načel delovanja slovenskega lovca.

    Če želimo predsedniku LZS in njegovim sodelavcem pomagati pri izgrajevanju dobrega ugleda slovenskih lovcev, potem moramo to početi vsak dan v svojem okolju in za to ne rabimo ne televizije in ne časopisov. Kako se bo kdo vprašal ? Mu bom odgovoril kar v jeziku mojega lovskega tovariša R&R: spoštujmo in ravnajmo se po načelih Etičnega kodeksa vsak dan. v vseh naših dejanjih, v vseh naših ravnanjih v okoljih v katerih živimo, delamo in se kot lovci udejstvujemo. Je to težko ??? Odgovor na to pa si bo moral dati vsak sam. Glede na dosedanjo našo prakso nekaterih, bi rekel, da hudičevo težko.
    To sporočilo Srake mora na vstopno stran našega foruma. Zapisano z rdečo in krepkim tiskom.

  5. #45
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    To sporočilo Srake mora na vstopno stran našega foruma. Zapisano z rdečo in krepkim tiskom.
    Če se Sraka strinja, ta tekst z veseljem v obliki članka objavim v kategoriji "Lovstvo danes".

    LP

  6. #46
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Mogoče pa tokrat res ni bilo časa za pedenat se tako, da se bo zadovoljilo zadnjega lovca, ki se mu oči posvetijo ob uniformi in srce zatrepeta ob ponosni misli pripadnosti neki stanovski organizaciji.
    Če mene vprašaš, je pomebnejša vsebina kot forma. A nismo vsi isti.
    no ja, ne vem komu se oči bolj svetijo...

    je pa sigurno nekaj, da je lovski kroj del slovenske lovske kulture in ga kot takega ne vidim za problematičnega. če ga kdo vidi kot takega, so to ponavadi itaq osebe, ki so apriori proti lovstvu. tako, da tistega, nevtralnega občinstva to po moje ne moti. prepričevanje prepričanih in neko vsembomougajali obnašanje nima smisla. lovstvo mora po moji neumni pameti delovati tako, da bo dobilo podporo pri ljudeh, ki mu ne nasprotujejo ampak so nekako neopredeljeni.

    drugo pa je, če si želimo postati ritolizniški. a ne zr7?
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  7. #47

    Privzeto

    V pomoč Tinetu!
    da bo v bodoče dovolj na zalogi_
    1. nekaj pik; .................................................. .................................
    2, nekaj vejic: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    3. nekaj velikih začetnic: OKJHUTZRNCJJFUIIPPSMMNVJJFIRORPVPČ?ŽFGŠPDIO

    Za nekaj časa bi moralo biti dovolj !

    Pa lep pozdrav!

  8. #48
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    V pomoč Tinetu!
    da bo v bodoče dovolj na zalogi_
    1. nekaj pik; .................................................. .................................
    2, nekaj vejic: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    3. nekaj velikih začetnic: OKJHUTZRNCJJFUIIPPSMMNVJJFIRORPVPČ?ŽFGŠPDIO

    Za nekaj časa bi moralo biti dovolj !

    Pa lep pozdrav!
    jap mister perfekt...

    pa lep pozdrav in hvala za vašo nepotrebno pomoč
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  9. #49

    Privzeto

    Kolega Tine upam, da se nisi preveč razhudil. Malo šale sem si pač dovolil ob tvojem na hitro spacanem prispevku.

    Pa brez zamere in lep lovski pozdrav!

  10. #50
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Kolega Tine upam, da se nisi preveč razhudil. Malo šale sem si pač dovolil ob tvojem na hitro spacanem prispevku.

    Pa brez zamere in lep lovski pozdrav!
    ni nobene pretirane ihte...

    se bom pa potrudil in tvoje vedno slovnično popolne prispevke lektoriral...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •