Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 55

Tema: Predsednik LZS v medijih

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    čeprav nekaj pri teh argumentiranjih še manjka, pa tudi meni samemu ni jasno kaj. Mogoče nekaj bolj preprostega in razumljivo običajnim ljudem a neizpodbitno tudi od intelektualcev in "strokovnjakov".
    Se čisto v vsem strinjam s teboj.Tudi sam sem mnenja da je nekaj manjkalo.Pa sem kmalu prišel do tega da sem ugotovil da je predsednik na taka provukativna vprašanja odgovoril z veliko mero strpnosti in razuma.Včasih ne zadovoljnega človeka bistveno bolj prizadane lepa beseda in pogovor v mirnem dijalogu kot pa če bi odreagiral v njegovem slogu.Glede na to da je bilo za pričakovati da bo tema pereča,sem sam mnenja da ni nič manjkalo.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    šopirjenje s trofejizmom.
    V kakšnem smislu si to mislil?
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  3. #33

    Privzeto

    Glede vprašanj, ki so bila postavljena na eni strani in času, ki je bil na razpolago za odgovor, se je predsednik kar dobro odrezal in korektno predstavljal lovce in lovstvo. Seveda bi bili lahko odgovori tudi drugačni ampak po bitki je lahko biti general.

  4. #34
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    čigav predsednik je to?

    moj ne - kje je lovska obleka?
    Spravljena za lovske svečanosti!
    Mene nič ne moti, če se ne pojavljamo vedno kot neka paravojaška enota, pač pa včasih čisto normalno civilno.

  5. #35
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    V kakšnem smislu si to mislil?
    Tisto, kar sem napisal v nadaljevanju tega stavka. Je pa to debata za drugo temo.

  6. #36

    Privzeto

    [QUOTE=ZR7;48357] Prepoved prodaje trofej v medaljah bi bila dobra poteza države in spodbuda družinam za obogatitev spremljajočega programa v lovskem turizma

    Kakso besedo vec o tem.


    Lahko odpreš temo s primernim naslovom, pa bomo.
    admin
    Last edited by ZR7; 29. January 2010 at 07:51.

  7. #37
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Srečko je še enkrat dokazal, da je odličen govornik in dorasel zadevi.
    Z svojim nastopom oz. odgovori je lovcem v tej vedno bolj "zakrkjeni" državi poskušal vrniti ugled, ki nam ga zmeraj znova črni, neki posameznik, ki nima pojma o našem delu in drugih poslanstvih, opravilih, ki jih prostovoljno in z veseljem opravljamo.
    Mogoče bi moral bolj ostro nastopiti v boju z vlado in svoje misli, ideje udejaniti v praksi!
    Lp in dober pogled!

  8. #38
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat patriot je objavil: Pokaži objave
    ... poskušal vrniti ugled, ki nam ga zmeraj znova črni, neki posameznik, ki nima pojma o našem delu in ...
    Še zdaleč ne gre za posameznika. In četudi bi, posameznik ni bil nikoli nevaren za dejavnost tolikšnega števila ljudi.
    Gre za javno mnenje, ki ga moramo tudi mi krojiti, če naj nam bo naklonjeno.
    Tudi, če ne predvsem s prilagajanjem dejavnosti.

    Razmišljati o posamezniku, ki nam nagaja je ...

    ...dišeče po "dobrih starih časih"...

    in

    ... tako podobno razmišljanju marsikoga iz vrhov naše organizacije.


    Krope se tega očitno zaveda in poskuša prijeti bika za roge in ne opleta nekaj pri repu.

  9. #39

    Privzeto

    Za ugled slovenskih lovcev v slovenski javnosti ne more biti odgovoren le predsednik LZS ali kateri koli drugi funkcionar, temveč moramo za to skrbeti vsi člani slovenske lovske organizacije. Vsi brez izjemem ! Nikoli ne boste uspeli izvoliti tako dobrega predsednika in njegovih sodelavcev, da bi ti bili v stanju sproti sanirati vse naše lumparije in kršitve pisanih ali nepisanih pravil ter načel delovanja slovenskega lovca.

    Če želimo predsedniku LZS in njegovim sodelavcem pomagati pri izgrajevanju dobrega ugleda slovenskih lovcev, potem moramo to početi vsak dan v svojem okolju in za to ne rabimo ne televizije in ne časopisov. Kako se bo kdo vprašal ? Mu bom odgovoril kar v jeziku mojega lovskega tovariša R&R: spoštujmo in ravnajmo se po načelih Etičnega kodeksa vsak dan. v vseh naših dejanjih, v vseh naših ravnanjih v okoljih v katerih živimo, delamo in se kot lovci udejstvujemo. Je to težko ??? Odgovor na to pa si bo moral dati vsak sam. Glede na dosedanjo našo prakso nekaterih, bi rekel, da hudičevo težko.

  10. #40

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Če želimo predsedniku LZS in njegovim sodelavcem pomagati pri izgrajevanju dobrega ugleda slovenskih lovcev, potem moramo to početi vsak dan v svojem okolju in za to ne rabimo ne televizije in ne časopisov. Kako se bo kdo vprašal ? Mu bom odgovoril kar v jeziku mojega lovskega tovariša R&R: spoštujmo in ravnajmo se po načelih Etičnega kodeksa vsak dan. v vseh naših dejanjih, v vseh naših ravnanjih v okoljih v katerih živimo, delamo in se kot lovci udejstvujemo. Je to težko ??? Odgovor na to pa si bo moral dati vsak sam. Glede na dosedanjo našo prakso nekaterih, bi rekel, da hudičevo težko.
    Da hudičevo težko! Če bi se tako ravnali, ne bi mogli posamezniki uveljaviti svojih interesov, ki so pogosto v nasprotju s tem, kar si napisal.

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •