Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 43

Tema: Prodaja hiše v Ljubljani - sedež LZS

  1. #21
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Fazan, mislim, da se še kako zavedajo, da na račun članarin ne gre reševati tega problema. Čeprav po drugi strani, zakaj ne bi doprimogli tak kot so pred leti naši predhodniki, ki so s svojimi prispevki omogočili nakup. Seveda, če bi računica kazala. da bomo s tem kaj pridobili.
    Je pa verjetno, da bi se dalo obnovljeno vilo na tej elitni lokaciji tako dobro oddajati, da bi bilo možno s tem denarjem iti v nakup nove hiše drugje.
    A kot rečeno, naj usposobljeni to premislijo, potem bomo pa že zvedeli kaj in kako.

    Kar se tiče parkiranja, parkirna hiša ni daleč. Se je pa seveda potrebno počasi navaditi, da nas povsod ne more čakati brezplačno parkirišče. In resnici na ljubo, nimamo ravno vsak dan opravkov tam, kajne?!

  2. #22

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Seveda, če bi računica kazala. da bomo s tem kaj pridobili. Je pa verjetno, da bi se dalo obnovljeno vilo na tej elitni lokaciji tako dobro oddajati, da bi bilo možno s tem denarjem iti v nakup nove hiše drugje.
    A kot rečeno, naj usposobljeni to premislijo, potem bomo pa že zvedeli kaj in kako.
    To razmišljanje si je dobro zapomniti.

  3. #23

    Privzeto

    Na spletni strani LZS - dokumenti za člane, je objavljeno zanimivo gradivo

    http://www.lovska-zveza.si/dokumenti...%20Vrhnika.pdf

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Hmmmmm po mojem mnenju ugodna rešitev in ker poznam stavbo "v živo" lahko samo potrdim besede pisca!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Jaz sem pa proti oddaji in prodaji vile Zlatorog. Koliko pa je obiskovalcev, da rabimo ogromen parkirni prostor? Vedno, ko sem na LZS sem sam in edini od obiskovalcev.

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Tudi sam sem proti prodaji sem pa za oddajanje prostorov!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  7. #27
    ZR7 Guest

    Privzeto

    No, pa sem izgleda pravo trofnil.:icon_:
    Na Vrhniki bi imeli lepo obnovljeno stavbo z lovsko zgodovino, dovolj prostora za marsikatero dejavnost in verjetno mnogo ceneje kot v Ljubljani, kjer verjamem, da obstaja možnost dobrega zaslužka z oddajo.
    Dostopnost za obiskovalce izven Ljubljane je še lažja, saj je hiša le dober pljunek od izvoza avtoceste, parkirišča so.
    Po mojem, super možnost, ki je ni za izpustiti, če se bo le računsko vse izšlo.
    Verjetno bo dražba, kajne?

    Na straneh smo tudi podali vsebino Grahovega mnenja: http://www.forum-lov.org/index.php?o...=564&Itemid=53
    Last edited by ZR7; 17. February 2009 at 08:11.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Po slikah sodeč je Hribarjeva domačija šest krat prevelika za LZS. Za kakšnekoli druge dejavnosti je v Zlatorogu dovolj prostora. Naj se vila Zlatorog lepo obnovi, spodnji prostori (ex.RZS) in stanovanje (bkrže) naj se oddajo po tržni ceni v najem, če se že morajo.

  9. #29
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Po slikah sodeč je Hribarjeva domačija šest krat prevelika za LZS. Za kakšnekoli druge dejavnosti je v Zlatorogu dovolj prostora. Naj se vila Zlatorog lepo obnovi, spodnji prostori (ex.RZS) in stanovanje (bkrže) naj se oddajo po tržni ceni v najem, če se že morajo.
    Ali se hiši dr. Lovrenčiča reče Hribarjeva domačija?

    Po tvojem naj LZS vrže stran dobro priložnost za kvalitetne in lahko dostopne prostore in še priložnost za zaslužek z oddajo hiše v Ljubljani?
    Upam, da nisi med tistimi, ki so jambrali nad povišano članarino!

    Prevelika za LZS? Dvomim. Predvsem pa sem prepričan, da je kvečjemu zadostna ali celo premajhna za vse dejavnosti, ki bi jih LZS lahko in bo morala izvajati. Najsi gre za razna usposabljanja, sestanke ali kulturna delovanja.
    Pričakujem, da bo v teh prostorih vsaj informacijsko središče LZS s sodobno opremljeno predavalnico in učilnico za namene Lisjaka in internetno komunikacijo lovcev širom Slovenije.
    Lokacija je več kot primerna za vse lovske družine in njihove člane z območja osrednje in notranjske regije. Za vse ostale pa primernejša kot sedanja in ob sedanji dograditvi avtocestnega omrežja lahko in hitro dostopna.

    LZS je prevzela cel kup dejavnosti od ZLD-jev in dobila še mnoge obveznosti iz naslova lovskega zakona. Za vse to prostora ni preveč. Če pa že, se da pa tudi še kaj oddajati. Nepremičnine so donosne če znamo z njimi ravnati.
    V presojo lovskega tovariša Graha pa sploh ne dvomim.

    LP

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Op... res sem zamenjal lovskega veljaka.
    Kakšna pa bi bila najemnina za oddajo vile?

Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •