Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 43

Tema: Prodaja hiše v Ljubljani - sedež LZS

  1. #11

    Privzeto

    Ja sej,to je tist!!!
    Ampak nekej podobnega bi blo smiselno stuhtat,sploh glede na to,da je Zveza uzakonjena!

  2. #12

    Privzeto

    Od koga pa so lovci to stavbo odkupili?

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Pozdrav!

    Včeraj sem prejel revijo Lovec. V njej sem zasledil, da se je sedanje vodstvo LZS odločilo, da se vila Zlatorog v Ljubljani NE PRODA.
    Čestitam, za takšno odločitev.

    lp!

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    V tem okviru je tudi zanimiva zgodba z gostinskim lokalom v stavbi.
    Najemnik ni pripravljen plačati večje najemnine, razpis, ki je bil bolj interne narave (Lovec), pa ni prinesel novih interesantov.
    Mogoče pa je bolj smiselno vse te prostore, ki se bi sprostili, (vključno s stanovanjem in prostori ribiške zveze) uporabiti za lastne namene.
    Lokacija je pač odlična.
    In spet je možno dalje razmišljato o oddaji celotne stavbe v najem in s tem plačevati drugje na manj eminentni lokaciji še primernejše prostore, oz. graditi.

    Vsekakor zanimiva zgodba, ki jo bomo še spremljali. Držim pesti, da bodo odločitve prave.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    ZR7:
    Kod sem prebral tvoj post se zavzemaš za prodajo oz., da se da vila v najem.

    Žal moje mnenje je da se nikakor ne sme odprodati.

    Ker slabo poznam zgodovine te vile, bi bilo mogoče interesantno obelodaniti tudi to plat te vile.
    Sigurno so ljudje, ki poznajo to zgodovino !!!

    pozdrav!

  6. #16

    Privzeto

    A ste tisti, ki nasprotujete prodaji, že kdaj bili v tej vili?

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Bil sem že večkrat v tej vili spodaj je Zavod za ribištvo, v prvem nadstropju pa Lovska zveza. Lokacija je odlična, sem tudi proti prodaji. Notranjost je starejšega letnika, vendar je še vedno uporabna. Nisem še prebral novega lovca, vendar podpiram odločitev o neprodaji.

  8. #18
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    ... spodaj je Zavod za ribištvo, v prvem nadstropju pa Lovska zveza. ...
    Ko sem bil pred dnevi tam, je bilo na vratih obvestilo, da imajo ribiči nove prostore drugje. O gostinskem lokalu je možno brati med dokumenti zveze.
    Neki zapleti so ali so bili s Kržetovim stanovanjem v tej zgradbi. Točna zgodovina in sedanjost tega problema mi ni znana.

    Tako, da izgleda, se v stavbi pojavlja možnost uporabe več prostora.

    Nedvomno je lokacija eminentna in vredna. Ali jo sedaj kot tako uporabljati ali pa dati v najem in za drago najemnino nekje drugje graditi novo ali imeti v najemu drugo, večjo, boljšo, je pa stvar resnega razmisleka.

    In ne, Solzica, nisem se izrekel za prodajo.
    Izrekel sem se za najboljšo rešitev. Ali bo to najem ali nadaljne delovanje v tej hiši, ki je nedvomno potrebna prenove, pa je potrebno izračunati.
    Za prodajo pa tudi jaz čisto laično dvomim, da bi bila najustreznejša in najdonosnejša rešitev, sploh če gledamo daljnoročno.

    LP

  9. #19

    Privzeto

    Za samo delovanje LZS bi bilo vsekakor bolje, da bi bile pisarne na lažje dostopni lokaciji z možnostjo parkiranja.
    Oddaja hiše v najem se mi zdi ta trenutek najboljša odločitev. Seveda pa je nujno, da ta posel kot dobri gospodarji vodijo strokovni ljudje. Potrebna bo transparentnost, preglednost in ne oddaja za vsako ceno.

  10. #20

    Cool fazan

    Pre nedavnim sem bil v tej stavbi. Za nas kateri prhajamo od drugod skoraj ni možnosti parkiranja, kar pomeni da bi bila lokacija izven mesta boljša. Graditi novo stavbo z povečanjem naše članarineenktrat pa po novem lastninjenjeupam da se bomo o tem kaj vprašali tudi mi navadni smrtniki

Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •