Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Rezultati 61 do 62 od 62

Tema: UE in nabavna dovoljenja

  1. #61

    Privzeto Kako dolga je pot(ČAS) do nabavnega dovoljenja v vaših UE?

    Zanima me koliko časa ste vi čakali na nabavno dovoljenje za drugi kos orožja?Sam imam vpisan že en kos katerega lastnik sem jaz in še štiri na souporabi.Pa mi je gospa na UE rekla ,da mora zopet narediti varnostno preverko ker je minilo pet let od nakupa ali vpisa zadnjega kosa v orožni list.IN ZDAJ TO TRAJA ŽE SKORAJ MESEC.Kakšne izkušnje imate vi s tem?

  2. #62

    Privzeto

    S tem je pa takole:
    Na domači UE sem do zdaj za vsak kos čakal 1 mesec, dokler nisva postala z uradnico "prjatla". Lepa beseda pač lepo mesto najde. Od takrat je en teden če se mi ne mudi, če se mi mudi pa tretji dan prispe domov.

    Na sosednji UE pa je kadarkoli in komurkoli (razen za prvi kos) max. en teden. Ker je šef UE res šef, ne pa plačovlečni tajnicoporivač, tako da je enkrat na sestanku rekel: Uradni roki so maksimalen čas, v katerem smo stranki dolžni izpolnit vlogo oz. podati ugovor. Naša dolžnost pa je, da se potrudimo in jim vse kar potrebujemo zagotovimo v čim krajšem času. In to boste počeli vestno in sproti.

    Sej ne laufa vse, ampak večina stvari jim laufa.
    Tega bi dal za šefa javne uprave....pa bi se marsikaj zrihtalo prej in bolje.

Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •