Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 62

Tema: UE in nabavna dovoljenja

  1. #21
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Najnovejša potrditev, ki sem jo dobil pred nekaj minutami ob obisku na UE.

    Kaliber ni omejen, ker omejitve ni več. Torej razloga odklonitve, češ da ne gre za ustrezen kaliber, ne bi smeli več uporabljati!

    Za druge vzroke pa seveda nič ne rečem.

    Poskušajte informirati delavce na UE, če menite da niso seznanjeni. Seveda na primeren način, da ne dobite bumeranga.

    LP

  2. #22

    Privzeto

    A mi lahko prosim en razloži,v kolikem času ti naj bi izdali nabavno dovoljenje,če imaš že več kosov orožja!!!???? Ker mi traja tole že nekako 10 dni,pa nisem nepotrpežljiv,samo 1. se mi mal mudi,2. pa mi ni jasno to spljoh!!!!

    hvala

  3. #23

    Privzeto

    Dnes dne 30.01.2008 sem zaprosil za nabavno dovoljenje za kratkocevno orožje in mi je referent obljubil, da ga v ponedeljek dobim. Imam že več kosov orožja.
    lp

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Imam več kosov orožja in če ga rabim zjutraj ga popoldan dobim (če je nujno), če ne pa v roku 3-5 dni po pošti
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #25

    Privzeto

    Pri nas mi je rekla, da prvič, ko zaprosiš za orožje gre skozi vse preverjanje kot je določeno z zakonom. Za drugo orožje ga dobiš hitro (v dnevu ali dveh) in plačaš polovično takso. Ko imaš 5 kosov orožja in zaprosiš za 6 pa plačaš polno takso in greš ponovno v preverjanje. Mi pa tudi ni jasno zakaj še enkrat preverjanje, saj imam doma že 5 kosov orožja.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #26

    Privzeto

    Pozdravljeni.

    Pri nas dobiš nabavno sorazmerno hitro. Če pa referentko poznaš tudi v enem dnevu.
    Nekaj več časa, sem rabil samo pri nabavnem dovoljenju za tujino, saj sem čakal 5 delavnih dni.

    PS. ganges tudi mene čudi da te po 5 kosu nazaj previrjajo. ali imam eno pištolo ali jih imam pet je vse isti k---c.

  7. #27

    Privzeto

    Nak,ne bo držal! Men je rekla teta,da plačaš šele za ta 7 kos orožja polno takso,o kakem ponovnem preverjanju ni blo ne duha ne sluha! Tko da sem zdej plačal 17 € za naslednjega pa že 34 € ! Ampak mi gre pa na ker moram čakat! Mah,drek je tole,je ena nova referentka,sicer fajn punca,pa tud zrihta vse tko k se zagre,samo cajt jo mal daje!

    lp

  8. #28

    Privzeto

    meni je rekla da se pri 7 kosu preverja drugače pa sem dobil za tri kose orožja v dveh dneh.

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Ali kdo ve če so kakšne omejitve za nabavo kalibra, ki ga že poseduješ? Torej bi šlo za posest dveh pušk istega kalibra.

  10. #30

    Privzeto

    Jaz mam 4 puške v istem kalibru in ni bilo nobenih problemov!Drugače pa nabavno dovoljenje pri nas dobiš v dveh dneh,v glavenem služijo kar dobro za nabavno plus taksa 55 evrov!

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •