Stran 6 od 19 PrvaPrva ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 190

Tema: Prevozna sredstva

  1. #51

    Privzeto

    Sej bi jaz tud jimnya ampak mony mony je mal problem,vitara je šla v maloro!Tko da rabim nekaj majhnega pa z 4x4!DRugače majo zdej prtlažnike spredaj za vožnjo plena!

  2. #52

    Privzeto

    pač Detel je mal improviziral!Vnedeljo je bilo na tv slovenija nekje iz kozine ko jih je mel samuraju malce več od odbijača pa do šipe cirka 5 do 7 kom

  3. #53

    Privzeto

    Za moje pojme je to čist en navaden italjanski "skret"!!! Jaz sem razočaran zato jo bom drugo leto zamenjal za kaj večjega 4X4.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  4. #54

    Privzeto

    Malo denarja malo muzike..

  5. #55

    Privzeto

    Ben1 poskusi subaru justy. Majhen in učinkovit, ni ga klanca da ne pride. Mogoče malce prenizek ampak se da zrihtat. Drugač pa je R4 še zmerom zakon.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  6. #56

    Privzeto

    Bolj mi je všeč Suzuki vitara 1.6 . Panda gre po terenu super za na cesto je pa slaba pa še žejna je. Vem da bo vitara tud žejna samo pelješ se pa malo bol udobno.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  7. #57
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Črna na Koroškem
    Prispevki
    62

    Privzeto

    NO MOJE IZKUŠNJE Z PANDO SO PAČ TAKŠNE ,NA TERENU SOLIDNA, NA BENCINSKI SI PA NON STOP. ZDAJ MAM LAND ROVERJA FREELENDERJA 2.0 TD4 4X4 MORN PRIZNAT DA ME ŠE NI RAZOČARAL GRE DOKLER SI UPAŠ

  8. #58

    Privzeto

    Rehl26, oprosti ampak freelander je bolj babji terenec, bolj za v trgovino hodit.

  9. #59

    Privzeto

    Freelander poljski fu..... hehe

  10. #60

    Privzeto

    Dve leti nazaj sem naštimal Audi A4 1,8T avant quattro. Glede na to da dva avta pr naši hiši nismo rabili , zej je že drugače sem se odločil da mora biti 4x4 za na jago pa še družinski avto zraven
    Edini problem je to da je precej nizek, drugače pa glede na to da pri dokler ni snega so vse ceste po Pokljuki in še kod prevozne z čisto navadnim osebnim avtomobilom niti ne rabim terenca.
    Glede porabe pa ko se se še vozil na šiht z njim, 45km v glavnem avtoceste sem ga z lepo vožnjo spravil na 8,2l/100km, medtem ko v 20-30cm snega na celo kuri do 14,8l/100km, seveda če je sneg popolnoma južen gre le toliko da ga ne plužiš pred seboj. Glede na to kakšne podatke dobim od kolegov kateri imajo terence vidim da sem precej na boljšem glede kurjave.
    Je pa res da se ga moraš mal bolj merkat kakor kakšne nive ali pa pande, samo je pa tudi res da tisti avto ki je dober za na teren za na avtocesto ni in obratno.

    Lp

Stran 6 od 19 PrvaPrva ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •