Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 190

Tema: Prevozna sredstva

  1. #21

    Privzeto

    Pri nas gre samo z 4x4. Veliko je Subarujevih Imprec in Justyev, na pa kakšna Njiva se najde.
    Ljubljansko barje je tako mehko, da z 2 kolesnim pogonom tudi obrniti ne moreš, kar je pa hribov je pa visoki kras, samam skala, mah...tako da drsi drsi..

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    Saj če dobro pomislim je pri nas dostopno lovišče skoraj povsod z osebnim avtom, ampak želja po terencu ostaja. Zanima me če je kdo razmišljal o predelavi ali ima terenca predelanega na plin? Če ima potem naj malo pokomentira kako se mu plin obnese v primerjavi z gorivom? Alternativa dolgi vitari bi bil lahko tudi, po mojem, Nissan teranno predelan na plin, ali pač ne? lp
    No tukole bom jest reku: ma en jagr, pomoje iz okoliceLJ, Mitsubishi Pinin 1.8. Pa ga je dau predelat na plin. Pa je reku da mu v hrib (oz. po eni poti kamniti) s plinom ne gre, da ni dost moči in more preklopt nazaj na bencin. Kot zgleda mu moč pobere. No, če ta jagr slučajn to bere, nej pa kej več napiše....

    + še to, da če maš predelavo, morš itak tapru vozt na bencin, da se motor ogreje, šele potem morš prestavt na plin.
    + še to, da morš met taprav motor, da se ga sploh da predelat (mamo doma Mitsubishi Pinin 2.0 GDI, pa pravjo da se ne da predelat na plin, ker je GDI motor).

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Trojane
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Mam pa jaz doma Fiat Panda 4x4 letnik 95 pa gre povsod. Če jo pa na bok vržeš jo pa nazaj na noge postaviš pa gre še kar naprej in naprej in napre. Ko Duracel baterije.
    Der Jäger, der nicht säuft,
    Der Hund, der nicht läuft,
    Und das Mädchen, das nicht stille hält -
    Das sind die drei größten Wunder der Welt!

  4. #24
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Škoda, da je tako nizka.

  5. #25
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Panda

    Lp!

    Daš zaščito pod motor, potem pa bum trask bang in ni panike!

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Škoda, da je tako nizka.
    sploh ni problema,sam mal podlozis prve mortizerje,taprave gume,pa tisto zascito spredi (lojtro) das enemu,da ti zrihta da ni tko od masice nizko,pol si pa zmagal!!
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  7. #27

    Privzeto

    Pando sem že imel - gre ko gams - vendar je malo majhna, zato sprašujem po manjših terencih, drugače pa super

  8. #28

    Privzeto

    A tukaj na gorenjskem kdo pozna kakšnega res dobrega mehanika za terenca,do zdej ko sem pri dveh bil sta me samo ubrisala po denarnici oziroma po evrih,naredila pa nič!

  9. #29

    Privzeto

    Zober,kaj ti pa nagaja?

  10. #30

    Privzeto

    Z menjalnikom nekaj neklapa,ko se zgreje nemorem več prestavljat,lansko leto sem zamenjal sklopko z vsemi deli,pa ni nič drugače,potem mi na mašini (semering) še kar pušča olje!

Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •