Stran 2 od 19 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 190

Tema: Prevozna sredstva

  1. #11
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Avto za na lov

    Lp!

    Sanje Toyota Land Cruiser, realnost Kangoo 4X4.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  2. #12

    Privzeto

    Mater Janez a mava poj iste sanje?
    Samo da je moja realnost še bolša,renolda mam tud,in to 5ko! Ki pa je zakon,ni dreka da ne bi ven zlezu,in do zdej sem še vedno ves plen notr zbasal,je pa res da kaj večjega od ozimcev ni blo v zadnjih letih! K pa bom letos jelenkota pa zihr tebe pokličem,da ga u tvojo Kanglo zbaševa pa je,a ne?

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Avto

    Lp!

    Dolgin "ni blema" ti kar poklič.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Saxo 1.5 dizl - ko ?ip - gre iz usacga dreka, ni problema. Dizl power je tabol za u drek pa za povsod, pa še škoda ga ni - sm zamenov za Puntota 1.9 jtd, pa se mi ga kr mau škoda zdi za u gmajno, tko da bo Saxo kr doma ostov...

  5. #15

    Privzeto

    jaz pa mislim manjši je boljši je,tako mam vitaro pa naslednja bo tudi,res da malce novejša!Če bi bil bil pa v Ameriki doma si bi pa kupil Hilux!

  6. #16

    Privzeto Manjši terenec SUV

    Živjo!

    Mene pa zanima kaj bi izbrali od manjših terencev za lov in vsakodnevno uporabo (kombinirana vožnja), če bi imeli na razpolago Teriosa, Jimnya ali Vitaro, glede na porabo goriva, izkušnje, kako se vam obnese, vozne lastnosti, itd...

    Hvala

  7. #17
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi pri meni ne potrebujem terenca. Imel sem različne avtomobile. Škoda, da ne delajo več katrc . Hotel sem naročiti Kangooja 4X4 pa mi deluje preveč visok. Naročil sem Fiat sedici 4X4. Gor bom dal tudi kljuko, da bom lepo pelal merjaščka :icon_:.

  8. #18
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    Živjo!

    Mene pa zanima kaj bi izbrali od manjših terencev za lov in vsakodnevno uporabo (kombinirana vožnja), če bi imeli na razpolago Teriosa, Jimnya ali Vitaro, glede na porabo goriva, izkušnje, kako se vam obnese, vozne lastnosti, itd...

    Hvala

    Vitaro...Jimny je premali.

  9. #19
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima kaj bi izbrali od manjših terencev za lov in vsakodnevno uporabo (kombinirana vožnja), če bi imeli na razpolago Teriosa, Jimnya ali Vitaro, glede na porabo goriva, izkušnje, kako se vam obnese, vozne lastnosti, itd...
    Če se boš obremenjeval s porabo goriva, se po terenu ne boš veliko vozil. Sicer pa ti je že Detel povedal: Jimny je res premajhen. Vozilo v rangu Vitare (dolge) je ravno pravšnje za marsikaj. Kaj večjega je pa že preglomazno.

    Nekateri menite, da ne potrebujete terenca. Saj ni treba, da je ravno terenec, toda ko enkrat dobro preizkusiš 4×4, se sprašuješ, kako si lahko prej shajal le z enim pogonom. Potem pa: če je še malo bolj dvignjen od tal, bolj robusten, pa še reduktor - pa smo tam!

  10. #20

    Privzeto

    Saj če dobro pomislim je pri nas dostopno lovišče skoraj povsod z osebnim avtom, ampak želja po terencu ostaja. Zanima me če je kdo razmišljal o predelavi ali ima terenca predelanega na plin? Če ima potem naj malo pokomentira kako se mu plin obnese v primerjavi z gorivom? Alternativa dolgi vitari bi bil lahko tudi, po mojem, Nissan teranno predelan na plin, ali pač ne? lp

Stran 2 od 19 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •