Stran 17 od 19 PrvaPrva ... 713141516171819 ZadnjiZadnji
Rezultati 161 do 170 od 190

Tema: Prevozna sredstva

  1. #161

    Privzeto

    Citat ris je objavil: Pokaži objave
    Zober, z 150 kg jelenom imata dva dost dela, da ga spravta na avtoprikolico!
    Dali smo že 90 kg košuto v kratkega defenderja ampak dva jelena v jimniya?!?
    Mogoče samo trofeji pa še ti bolj švoh.
    Ris ti mene še nis videl jaz sem za 4 ljudi!Drugače pa tko en znanec je z lahkoto spravil jelena z 150kg v tvingota,pa da jimniya pol nebi šla dva hehe!Drugače sam uporabljam prikolco je najbolj enostavno!

  2. #162

    Privzeto

    Ma u jimnyju se kake fejst punce ki jo ujagas na jagi nemores ornk nat....
    U cirotu podrem zadnje sedeze pa mam ornk ubelponk.

  3. #163
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Ma u jimnyju se kake fejst punce ki jo ujagas na jagi nemores ornk nat....
    U cirotu podrem zadnje sedeze pa mam ornk ubelponk.
    Že forvardiram to v mailu tvoji ženi.
    Kolk daš preden pritisnem "pošlji"?!

  4. #164
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Šefe mislim da ti bo zajec ponudil cirota na posodo za en dan če ne stisneš.Čeprav kot se spomnim ima zajec te zadeve doma poštimane u nulo in s tem mislim lepo in prijetno ženičko ki vsekakor ve kako se stvari streže glede na njune pridelke pa čeprav sta jih izdelala na ublponku.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #165
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    A zato Zajec? :icon_:

  6. #166

    Privzeto

    Jimysti so cist obmolknili.Veper, ocitno so nama fous!

  7. #167
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Jimysti so cist obmolknili.Veper, ocitno so nama fous!
    Mislim, da so na terenu ta čas, ko se vidva ne moreta iz foruma izkopat.

  8. #168
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ah zajec ne vem če so nama fouš, je pa res da midva poleg tega da imava terenca ,ki je mimogrede lahko še garaža za Jimniya imava še long ride cruserya ki se redko zakoplje na terenu in zato lahko namesto lopatanja sediva na toplem za računalnikom.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  9. #169
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    lahko se vi sam hvalite z vašimi long ride cruseryi. sam čez mojega samuraička pa nemorete res da je majhen, sam za mene in za mojega dedka ter najina2 ptičarja je čisto dovolj. se še ni zgodilo, da bi naju kje pustil, pa smo že marsikaj preživeli skupaj... sicer pa vsak hvali svoje:icon_: aja pa to bi še dodal. nekje v prejšnih postih sem zasledil, ko je nekdo omenjal neko bajno porabo. več kot 12 litrov še ni spil. to vključuje terensko vožno, reduktor in podobno. če pa govorimo o normalni vožnji, pa je tam okrog 9 litrov. je pa res ja, da slaba lastnost je rja. samo z vsaj malo nege in posluhom za avto se da vse lepo uredit, z majhnimi stroški. edino če čakaš predolgo, potem zna bit problem.. je pa avto špica za jago...

  10. #170
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat davorin je objavil: Pokaži objave
    ... je pa res ja, da slaba lastnost je rja. samo z vsaj malo nege in posluhom za avto se da vse lepo uredit, z majhnimi stroški. edino če čakaš predolgo, potem zna bit problem.. je pa avto špica za jago...
    Ko si že omenil rjo. Priporočam zaščito nekaj let starega avtomobil (3 do4)
    Z namenskim Krown oljem, ki ga je za svoje potrebe razvila kanadska vojska. To olje se vbrizga v vse kanale, pragove ipd., da se prepreči rjavenje nanedostopnih mestih. Menda zelo podaljša življensko dobo karoserije.
    Jaz sem svojo prejšnjo in sedanjo koreto že tako zaščitil.

Stran 17 od 19 PrvaPrva ... 713141516171819 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •