Stran 15 od 19 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 190

Tema: Prevozna sredstva

  1. #141
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    zober no ja eni lahko,drugi pa dvomim........ze glede na avto

  2. #142

    Privzeto

    Citat andrej win je objavil: Pokaži objave
    Daihatsu Terios...
    A ima mogoče kdo kaj takega?
    Recimo feroze so se kar dobr obnesle,edino žejna je bila rada..tko pravjo..

    Izgleda kar vredi,podoben kot recimo panda (ozek,kratek,verjetno tudi okreten),le da ima malo več moči,kar tudi ni slabo..
    Za na jago..bi blo
    Ne vem zakaj rabite ozke in kratke terence. A po vlakah jagate z njim ?
    Drugač so pa gozdne ceste dovolj široke za vsa terenska vozila, ostali del poti se gre pa lahko peš na štant.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #143
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Ne vem zakaj rabite ozke in kratke terence. A po vlakah jagate z njim ?
    Drugač so pa gozdne ceste dovolj široke za vsa terenska vozila, ostali del poti se gre pa lahko peš na štant.
    Noben ni omenil,da je avto za na štante vozt.. Če bi imel avto samo za jago (največ),nebi kupoval avta z dizel 2.7 ,3.0 motorji..
    Bi bil nek manjši avto čist dovolj,vsaj men se tko zdi..če ne druga,če kam nasedeš ali kaj podobnega je še vedno lahek avto u prednosti,ker ne rabiš met tanka,da ga iz zameta potegneš:icon_:

    moje mnenje..
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  4. #144

    Privzeto

    Ce je avto malo daljisi od gajbice ,se ne pomeni da ni bolj okreten od gajbice.

  5. #145

    Privzeto

    Dol dolenci pa kočevci mate itak tovornjakarske kolovoze tko da lahko cherokija obrnete kjer kol,mi gorenci pa k šparamo(mamo manjše kolovoze mini mini) pa ker nam ni vseen za naravo mamo pa gajbice!

  6. #146
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Dol dolenci pa kočevci mate itak tovornjakarske kolovoze tko da lahko cherokija obrnete kjer kol,mi gorenci pa k šparamo(mamo manjše kolovoze mini mini) pa ker nam ni vseen za naravo mamo pa gajbice!


    HA,HA maš prov, pa še klancov nimamo tako strmih vsepovsod(bolj po ravnem jagamo), sam zdaj ko je tolk dost snega, ti ne majhen, ne ogromen terenc ne pomaga prav dost, edin kak helihopter te spasi, sam to je pa spet ena kost za glodat v temi Etični kodeks, iz avta se itak ne sme jagat iz raznih zrakoplovov pa ni dorečeno...mal heca...:i

  7. #147

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    renault senic rx4,motor 1.9dci sicer brez reduktorja in zapore diferencialov,ampak zaenkrat se ni pustil na cedilu vanj se stlaci 5jagrov z uso opremo in 5psov v prtljazniku.poraba mesane voznje 7,5-8,3l nafte.po zmoglivostih je slabsi od recimo nissan terrano in podobnih,ter bolsi od teh mansih teriosa,panina......je pa res da je vecji dalsi tako da med usako smreko res nemores..
    A ni Scenica škoda za po kakšni gozdni poti...?

  8. #148
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    rikec kokr za koga.................

  9. #149
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    o kakih gozdnih poteh je govora? za gozdne poti mamo pr nas ktm-e in husquarne na 2 kolesi.

  10. #150
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    No, da še jaz priložim sliko mojga terenca!
    Uporabljam ga za lovske namene, službene (gozdarske), družinske pa še za vleko živinske prikolice je primeren in dovolj močan.
    Prej sem imel Ferozo po ni šla niti približno tako po terenu niti po cesti, kot grem z Galloperjem. Minus mu lahko dam, samo pri obračanju na vlakah, saj moraš prej poznati teren kje se boš obrnil.

Stran 15 od 19 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •