Stran 11 od 19 PrvaPrva ... 789101112131415 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 190

Tema: Prevozna sredstva

  1. #101
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat Sagitarius je objavil: Pokaži objave
    Uf to je pa zelo redka zadeva. V Sloveniji je pomoje ni. Moral bi kakšen francoski autonet česat.
    Sinpar je podjetje, ki je (z Renaultovim žegnom) predelovalo Renaultove avte. Večino je imela Gandermerie in pa vojska, mrbit še pošta kakšno. Tako, da so med civilne prišle tako, kot pri nas Pinzgauerji.
    So pa takšne katrce norele po Dakarju in bile skupno #3!!!
    Ma pa priklopljiv zadnji pogon, kot Justy. Po mojem najboljša rešitev za osebni avto.
    o je je mamo tle v nasih koncih enega ki je cisto nor na katre jih ima cez 30 doma

  2. #102

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    <Tole je tud fajn sam lahko bi mel mal bolše gume,pa potem nebi šel na ovinku naravnost!http://www.forum-lov.org/forum/attac...1&d=1265926067

    Dej mn povej hudiča kuko se ti u tole gajbco noter spravš.
    Kar te poznam te je še več kukr je mene pa mam hudečeve probleme se noter porovnat.

  3. #103
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    Citat pikolis28 je objavil: Pokaži objave
    o je je mamo tle v nasih koncih enega ki je cisto nor na katre jih ima cez 30 doma
    Si iz Žirov? Tam sta baje 2 brata, ki imata poln dvorišče katrc. Če mata pa R4 Sinpar pa super! Js bi to prec mel. :icon_smile:

  4. #104
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat Sagitarius je objavil: Pokaži objave
    Si iz Žirov? Tam sta baje 2 brata, ki imata poln dvorišče katrc. Če mata pa R4 Sinpar pa super! Js bi to prec mel. :icon_smile:
    ja to sta ta dva ja

  5. #105

    Privzeto

    Capra od začetka sem mel probleme,ker nima nastavitve višine volana zdej se je pa že unesl!

  6. #106

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Capra od začetka sem mel probleme,ker nima nastavitve višine volana zdej se je pa že unesl!
    Ja takšen avto je kar priročen, če drugače ne moreš shujšat, te avto prisili v to...

  7. #107

    Privzeto

    Rikc sej to ni problema zardi vampa ampak zaradi nog,veš če se dvometraš baše v tak avto ni to kr tko!

  8. #108

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Rikc sej to ni problema zardi vampa ampak zaradi nog,veš če se dvometraš baše v tak avto ni to kr tko!
    No to je pa druga pesem... kaj si pa potem nareidl? Vzel ven sedež na voznikovi strani?

  9. #109

    Privzeto

    Nekaj me zanima a m kdo na jimnyu vitlo?

  10. #110
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Nekaj me zanima a m kdo na jimnyu vitlo?
    Če te zanima kaj več o hudem Jimnyju: http://www.offroad-armory.com/jimny.html

Stran 11 od 19 PrvaPrva ... 789101112131415 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •