Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 34

Tema: Verney-Carron puške

  1. #11
    bobo Guest

    Privzeto

    Že dobro denis, saj cenim tvoj trud.

  2. #12

    Privzeto

    Mene pa zanima ce mogoce kdo ve koliko stane taka puska v hamerles izvedbi
    v cal.9.3x74r ali kaj podobnega.Rad bi pa podatek za standard varijanto, ze v naprej se vam yahvaljujem za kakrsno koli informacijo!!!
    lp

  3. #13

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat pmarijan je objavil: Pokaži objave
    Saj cene sploh niso pretirane.

  5. #15

    Privzeto

    ne niso - v Franciji, ampak nisem zasledil ponudbe popularnejših kalibrov v kombinirkah (.308W, 30-06), pa zadnji mehanski merek je nekako "čuden" - ni v liniji prednjega, razen, če je linija vrezana in so to varovalna "ušesa"...

  6. #16

    Privzeto

    Zagotovo ti kalibri niso tako pogosti v kombinirkah zaradi brez roba. So pa merki zelo natančni vsaj pri karabinki (na 50m z normo v 1 cm grupo). Je pa to zelo lepa in zelo natančno izdelana puška. Boljša kot vsak severni sosed za tak denar. Tudi zaklep teče kot treba, in pa tudi točnosti na daljše razdalje ji ne manjka. So pa seveda tudi zelo ugodne in vsekakor priporočam nakup, tudi zastopniki so zelo prijazni in dajo radi kakšen popust.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V Franciji je prepovedan lov z vojaškimi kalibri, zato boš težko dobil .308, 30-06. Razen kakšne izjeme za tuji trg.

  8. #18

    Privzeto

    V Sloveniji se karabinka dobi tudi v 30-06.

  9. #19

    Privzeto

    V sloveniji jih prodaja xxxxxxxxxxxxxxx. V rokah sem držal več modelov (repetirka,kombinerka,express,pumparica,polavtomat ) in moram povedat da so puške dobre. Vse puške so odlične imajo montirane hitre merke (battue) in res (padejo v ramo)

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  10. #20

    Privzeto impact la

    a ima mogoče kdo praktične izkušne z tako pumparco puška se mi zdi priročna predvsem za pogone z 47cm dolgo cevjo v kalibru 30-06 oz. 9,3x62

    hvala za vsak odgovor

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •