Stran 4 od 12 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 114

Tema: bushnell strelni daljnogled

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Objavi link kje je tak daljnogled 180 $, ali pa povej od kot tebi te informacije.

    Zakonodajo pa so zaostrili v začetku letošnjega leta. Uradno zaradi terorizma neuradno pa zaradi slabega tečaja dolarja.
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #32

    Privzeto

    Aha no, še malce ceneje:icon_smile:

    http://www.binoculars.com/rifle-scop...crosshairs.cfm
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  3. #33

    Privzeto

    Restrictions on the use of night vision, rifle scopes and thermo scan products with a weapon vary from state to state. Review all state laws prior to use of the product or combination of products.
    Export of night vision, rifle scopes and thermo scan equipment from the United States without a valid export permit issued by the U.S. Department of State, Office of Defense Trade Controls is strictly prohibited. Diversion contrary to U.S. law is prohibited.
    Generation 4, autogated/filmless technology is not available for export under any circumstances. Diversion contrary to U.S. law is prohibited.
    Evo ti ga na!!!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #34

    Privzeto

    Se posipam s pepelom. Seveda sem mislil 180 EUR. PARDON!!
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  5. #35

    Privzeto

    Mi lahko kdo prosim pomaga. Kupil sem ta daljnoigled:http://www.bushnell.com/general/rifl...r_71-3959i.cfm, zdaj pa ne vem kako odpreti pokrovček kjer naj bi bila baterija za osvetlitev križa. V navodilih ne piše nič o tem. Pokrovček na vrhu sem poskusil odpreti s kovancem, pa ne gre. Ali je mogoče kak kontra navoj al kaj? Rajš vprašam kot da kaj zlomim
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  6. #36
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Pazi, govorim na pamet. Mogoče moraš potisniti noter in zasukati-zavrteti.

  7. #37

    Privzeto

    Aha mi je že uspelo. Se je odvilo normalno,samo zlo na trdo je šlo. Hvala vseeno.
    .
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  8. #38

    Privzeto pika

    prosim za nasvet kaj menite o bushnelovih pikah imam eno sportno pa ni vredna nič ,zasledil sem da se prodajajo za okoli 200 eur tropy model ima kdo prosim za nasvet lep pozdrav

  9. #39

    Privzeto

    Model pike trophy se je obnesel odlično, ampak zavedat se je treba, da so pike uporabne do 70 m. LP

  10. #40
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    Model pike trophy se je obnesel odlično, ampak zavedat se je treba, da so pike uporabne do 70 m. LP
    Res je! S pripombo, da če s piko zadenem colsko grupo okoli desetke na tarči na 70m, se ne bom preveč obremenjeval, če bo plen stal na 100m.
    Piko jemljem kot dobro optično nadomestilo za mehanske merke, katere pa so včasih dnevno uporabljali tudi na daljše razdalje.
    Torej je odvisno od kvalitete pike in strelca.
    Primarno pa so res namenjene kratkim strelom in pogonom.

Stran 4 od 12 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •