Stran 2 od 12 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 114

Tema: bushnell strelni daljnogled

  1. #11

    Privzeto

    Moj lovski tovariš se ukvarja že dlje časa s krvosledništvom.Ker ima v lasti star zastava 8X57 karabin bi si ga rad opremil s strelnim daljnogledom,ki ga bo uporabljal izključno za krvosledništvo pa mogoče kakšen skupni lov na leto.Danes je imel v rokah Bushnell Banner 1-4X32.Ko je gledal skozi njega je bil navdušen.Cena mislim,da je 170eur.Ker vem,da vas je mnogo uporabnikov Bushnell optike na tem forumu bi prosil,če lahko podaste mnenja o tej seriji Bushnell.A bo ta optika vzdržala kaliber 8X57 in grdo terensko delo pri krvosledništvu?Za odgovore se naprej zahvaljujem!Lp.

  2. #12

    Privzeto

    Kolega ima na .30-06Spr. že drugo sezono Bannerja 3-9x40(Buši) in nima nobenih
    težav,le za v mrak ima pretanek križ.Uplenil je že dosti kosov divjadi z njim in mu dobro služi!

  3. #13

    Privzeto

    Hvala Franc!Upam,da še bo ata Veper kakšno rekel.Lp.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Citat Franc je objavil: Pokaži objave
    Kolega ima na .30-06Spr. že drugo sezono Bannerja 3-9x40(Buši) in nima nobenih
    težav,le za v mrak ima pretanek križ.Uplenil je že dosti kosov divjadi z njim in mu dobro služi!
    Imam isto 3-9x40 vse super ampak tudi meni se zdi križ pretanek.

  5. #15
    bobo Guest

    Privzeto

    Če je pri Bushnell strelnih daljnogledih kaj sigurno, je to, da držijo strel!
    Za 8x57 ne bo nobenih problemov, preizkušeno. Ameriška firma Weatherby ponuja serijo Vanguard v kompletu z Bushnell Banner 3-9x40 in to v kal. .300 Weatherby mag. Tako slavna firma se s svojim imenom ne igra.

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    js sm ga mel na mojem karabinu,tut 3-9x40,sam js sm mel debel križ(nekakšna piramida),z njim sem bil zelo zadovoljen, motil me je pa debel križ,saj veliko streljamo na tarčo.Moram reči da sem v mraku z njim kar dobro videl,pač povečavo je treba narediti na 3 ali 4.

  7. #17
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Evo Kuje javljam se. O Bushnellu pa sem tako in tako že napisal in povedal vse kar vem in se da prebrati v zgodnejših postih.Bobo je povedal bistvo vzdržljivosti in to naj bo tui dovolj. Torej resnično ne poznam človeka ki bi Bushija kupil ali papriženil na kakšni puški in bi trdil da je slab. Torej z moje strani same pohvale.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #18
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto



    Pa še Bushnelli na Veprovi in Vepričini lovski oborožitvi da ne boste rekli da samo govorim sam pa streljam z big five. Nema ništa Bushi je zakonCal 308W,8x57is,še enkrat in 7x64.
    Last edited by Veper; 14. February 2008 at 23:04.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  9. #19

    Privzeto bushnell

    Zdravo,

    Na karabinki 243 W moram zamenjati star Tasco daljnogled 6x40. Zaradi suhlove montaže sem pa omejen z merami. Namreč imam objemke na fi 25,5 mm in na zadnjem delu pa fi 42 mm. Imajo Bushnelli te montažne dimenzije s povečavo vsaj 8 x?

  10. #20

    Privzeto

    Zanima me če še ima kater drug model od bushnell-a ta nemški križ 4a tak kot ga ima bushnell trophy 1.5-6x44?

Stran 2 od 12 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •