Stran 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112
Rezultati 111 do 114 od 114

Tema: bushnell strelni daljnogled

  1. #111
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Citat CREATIVE je objavil: Pokaži objave
    Jaz imam omenjeni daljnogled ( z rdečo piko). Za lov krasen daljnogled, za precizno streljanje na tarčo, pa so križi predebeli.
    Sem enakega mnenja. Imam ga na repetirni risanici.

  2. #112
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Nisem našel druge teme.
    Padel sem s puško in trophy-jem 3-9x40.Preizkus na cca.70 metrov,strel dobra dva metra levo od tarče.Prestavili smo križ do konca,strel cca.dober meter levo od tarče.Montažo imam fiksno,enodelno jekleno.Ni bilo videti poškodb,daljnogled je bil trdno fiksiran v montažo.Slika je enaka,kot je bila prej.Ni mi jasno,kaj se je zgodilo in kako postopati naprej.Ali je imel že kdo podoben primer.Aja ,preizkus puške brez daljnogleda,o.k.

  3. #113

    Privzeto

    Malo poglej čez cev,nato pa čez daljnogled,pa boš videl razliko!

  4. #114
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    Nisem našel druge teme.
    Padel sem s puško in trophy-jem 3-9x40.Preizkus na cca.70 metrov,strel dobra dva metra levo od tarče.Prestavili smo križ do konca,strel cca.dober meter levo od tarče.Montažo imam fiksno,enodelno jekleno.Ni bilo videti poškodb,daljnogled je bil trdno fiksiran v montažo.Slika je enaka,kot je bila prej.Ni mi jasno,kaj se je zgodilo in kako postopati naprej.Ali je imel že kdo podoben primer.Aja ,preizkus puške brez daljnogleda,o.k.
    Daj na največjo povečavo in poglej skozi objektiv - skozi sprednjo stran.

    Meni se je zgodilo isto, daljnogled je držal, le pri večjih povečavah ga nisem mogle izostriri. Potem sem nekega dne slučajno pogledal skozi objektiv in videl, da je tuba počena.

Stran 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •