Stran 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 86

Tema: Ekspres puške

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat miš93 je objavil: Pokaži objave
    ... Na puško ne bom dal daljnogleda - na 60 m preko muhe streljava takole:



    ...
    Miš, samo ferbec. Kako imaš urejeno, da ob strelu v tarčo pobiraš še krogle?
    Karton, zadaj pesek ali kako drugače?

  2. #12

    Privzeto



    Točno o tem sem razmišljal malo prej, ko se spet videl to sliko. To tudi mene zanima.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Za tarčami je breg - treba je samo malo časa in volje pa jih izkoplješ:


  4. #14

    Privzeto dik

    mis 93 kje si nabavil to zverino in po kaksni ceni se da nabavit tako lepotico????

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Pojdi na Merklovo domačo stran: http://www.merkel-waffen.de/core.php...UmbGFuZ0lEPTU=, nato na "contact" tam pa na merkel importers. Ceno boš izvedel pri trgovcu, pozanimaj se še za dobavni rok.

  6. #16

    Privzeto

    Živjo
    Kar se tiče dobavnih rokov so zelo dolgi, vkolikor puške nimajo na zalogi v tovarni al jo nima kdo od trgovcev je dobavni rok septembra 2009. vem ker sem pred kratkim kupil kombinirko merkel in sem videl spisek modelov ki so na zalogi in tisti ki jih je potrebno naročit. Če hočeš ti pošljem številko trgovca na ZS.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  7. #17

    Privzeto

    poslji mi prosim

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    dik - priporočam dnevno spremljanje "eGun" a (http://www.egun.de/market/list_items.php?cat=508) - recesija dela svoje in občasno se najde kakšna res ugodna stvar

  9. #19

    Privzeto

    Zdravo, kakšna je "procedura" na egunu,nimam s tem izkušenj.Recimo da se mi dopade puška,kako jo kupim,a morem v dotično firmo ki jo prodava sam s nabavnim dovoljenjem v Nemčijo?
    LP

  10. #20

    Privzeto

    Ne ne rabiš v Nemčijo. Najprej si moraš ustvariti internetni bančni račun, da lahko zadevo plačaš, pozoren moraš biti, da prodajalec pošilja iz države, nekateri pošiljajo samo v Nemčijo(no international shipping), potem moraš poslati nabavno dovoljenje in nek poseben obrazec in prodajalec ti pošlje robo. Poštnina je pa menda od 50-100€ + 30€ za papirje, ki jih mora prodajalec pridobiti v Nemčiji. Pribljižno tako gre.

Stran 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •