Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 53

Tema: 22 Mag

  1. #31

    Privzeto

    3-9x40

    Po mojem mnenju je to dobra izbira za najširšo uporabo. Za tako orožje lahko kupiš tudi nižji cenovni razred, saj daljnogled pri njem ni izpostavljen velikim udarcem.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #32

    Privzeto

    Bushnell 3-9x40 je poceni in praktična varianta. sam ga imam tudi na 223 rem predvsem za srnjad in lisico pa sem z njem zelo zadovoljen tako v jagi kot na strelišču

  3. #33

    Privzeto

    Kolega kupuje puško v kalibru 22 wmr, češka zbrojovka je kar draga pa je nekje našel mislim da Miroku za 250 EUR, celo malo manj. Sedaj sem videl, da je Zastava tudi tu nekje in stane 258 EUR. A ima kdo kak predlog kaj vzeti? Ali je še katera znamka v tem kalibru pod 400 EUR?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #34

    Privzeto 22

    winchester wild cat 240 evrov

  5. #35

    Privzeto

    Nornico za 140€
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #36

    Privzeto

    Dolgin pa je ta puška za kaj? Saj nima smisla dajati niti teh 140 EUR, če ne dela kot bi morala.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #37

    Privzeto

    Ancelj ima v Novem mestu :

    Zastava M99 22Wmr --257,89 €
    Češka Zbrojevka ZKM 452Lux 22Wmr -- 390,00 €

    Jaz čakam čeha od marca ,paravi da bo ta mesec.
    lp

  8. #38

    Privzeto

    Želim, da jo res dobiš do konca maja, meni je rihtal Češko ZBK 110 v kal. .222 Rem. skoraj pol leta in na vsak telefonski klic mi je povedal, da je puška na carini in bo drugi teden v trgovini.
    Potem sem jo pa dobil v Borovljah pri Glanznigu v samo štirih (4) dneh!

  9. #39

    Privzeto

    Dolgin pa je ta puška za kaj? Saj nima smisla dajati niti teh 140 EUR, če ne dela kot bi morala.

    lp
    Nimam blage veze! En kolega ma MK od te firme pa pravi da mu dela dobro! Sicer pa je osnovni produkt te firme zračno orožje,tudi tekmovalno,tako da bi po moje moglo bit!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Meni je Ancelj rihtal češko bokarco še veš kot šest mesecev. Ob vsakem klicu je imela puška rok prihoda 14 dni. Nakoncu sem obupal.

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •