Stran 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 99

Tema: Prihaja nov val - novi lovski zakon

  1. #71

    Privzeto

    Sprejeli so amandma Ne vem kako, če pa sta amandma podpirali samo SDS in SLS, ampak sedaj zaradi tega amandmaja stranke napovedujejo nepodporo celotnemu zakonu skupaj z Nsi ki ne podpira zakona.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #72
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Zakon je sprejet!

  3. #73

    Privzeto

    Kako je možno, da je zakon sprejet glede na to, da so proti zakonu bili čisto vsi razen SLS in SDS???

    Torej nam tu ni uspelo. Sedaj je odvisno samo kako bodo zadeve zapisane v koncesijskih pogodbah, pod katerimi pogoji ti lahko vzamejo koncesijo,...
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #74
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Ja nekatrei očitno govorijo eno, delajo pa drugo!

  5. #75
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Pa še to 32 glasov za zakon je bilo dovolj, torej nas je tu pohodila majhna prisotnost poslancev.

  6. #76

    Privzeto

    Ali pa bo sedaj spet padla ustavna pritožba in se bo vse skupaj spet močno zavleklo. Saj spet obstaja prednostna pravica pri drugi poletvi koncesije za katero je Ustavno sodišče reklo, da je ne sme biti!
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #77

    Privzeto

    Jeb... mat... moram zakleti, to kar sem danes videl je tako kot zakulisje pri izboru pesmi za evrovizijo Ema.
    Moje mišljenje in odgovor gangesu je, da so tisti, ki so nasprotovali govorili eno in se delali lepega zaradi nas in bodočih potencialnih glasov, ko je pa bilo glasovanje pa so lukavo obrnili zadeve, saj drugače si ne znam predstavljati tako kot ganges ne, kako bi potem z 2/3 sprejeli tak zakon, če logično slediš in preštevaš kar je sam potek in razprave pokazal, nikakor ne bi mogle biti sprejet ne amandma in ne zakon.

    Za mene je to čisti poraz razuma in konec luštnega. Kaj menite drugi?

  8. #78

    Thumbs down

    Pa še jst jeb... mat..!

  9. #79

    Privzeto

    Ja kaj ste pa pričakovali kolegi. Predlagam naj kdo, ki ima to možnost, pridobi seznam kako se je glasovalo, da ga objavimo na tem forumu in potem začnemo pravo razpravo.
    Stranka ZARES je izginila neznano kam in to si je za prihodnje volitve le treba zapomniti, da o SLS, NiS in SDS sploh ne govorimo.
    O ostalih "junakih", ki so eno čvekali in drugače glasovali pa bomo kaj več rekli, ko oziroma če se dokopljemo do seznama glasovanja.
    Naj me koklja brcne, da bom na koncu na volitvah moral voliti stranko, ki je sploh nisem nameraval.

  10. #80
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Tudi Lipa je izginila neznano kam.
    Čez nekaj dni bo na razpolago video posnetek. Bo potrebno dobro pogledati, kdo jo je zbrisal. Je pa tako kot je že bilo rečeno, prisotnost je bila nizka, razlika pa tako majhna, da bi se lahko tudi dobro izteklo če... presneti če.

    In da boste vedeli, ta zakon so tak po besedah SDS sprejeli, ker smo to zahtevali mi lovci.
    To bi pa res rad vedel kateri od nas so to zahtevali.
    Prespimo noč, jutri pa v analizo magnetograma.
    Vsi ki nam je do Slovenske divjadi imamo sedaj polne roke dela. Ampak res VSI!!!

    LP

Stran 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •