Stran 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 99

Tema: Prihaja nov val - novi lovski zakon

  1. #31

    Privzeto

    A torej bojo še vlagali amandmaje in ni bil sprejet po tem? A mogoče veš število glasov za in proti?
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #32

    Privzeto

    Ganges, kot sem sam razumel bodo vlagali amandmaje k točkam od 24 naprej, če ne bi bilo obrazložitev bi že glasovali o Zakonu. Koncesijske dobe so zdaj 20 let in pika. Proti je bilo 10 poslancev, ZA pa preko 50 poslancev. Vseh skupaj je bilo okoli 70 poslancev.

    Janez

  3. #33
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat kurare je objavil: Pokaži objave
    ...Koncesijske dobe so zdaj 20 let in pika. ...
    Janez
    Bilo bi prelepo, če bi bilo res.
    Takoj po glasovanju mi je mag. Božidar Flajšman razložil, da je zaradi Sušnikovega amandmaja vse še v zraku in da kljub danes ponovno dobljeni bitki vojna še zdaleč ni končana.
    Šele v sredo po tretjem branju in glasovanjih bomo poznali našo nadaljno usodo.

    Tako, da ne odpirajte še šampanjca!

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Zaradi nediscipliniranosti poslancev v razpravi o amadmajih nisem zasledil vseh amandmajev kateri so bili neizglasovani. Izglasovan in sprejet amandma je bil
    glede 20 letne koncesije.Od sprejetih sem slišal samo za amandma k 6,7, 24 členu zakona tako,da bo bodo v sredo predlagali amandmaje in potem v tretjem branju sprejeli kakor je rečeno zakon. Sporen in poteben je usklajevanja
    amandman o višini konsecije in razdelitvi dohodka od le te. Imam pa občutek, da je stvar peljala zopet proti preložitvi glasovanja toda naša trojka Zr7,R§R, Veper so diplomatsko napolnili ložo z preostalimi lovci in tudi prisotnost je zopet prevagala pri glasovnju.Dejansko pa je bila podpora večinska in tudi koalicijska stranka SDS je podprla glasovanje za koncesijo kakor tudi podpira celoten zakon z manjšimi popravki in predvsem pri podeljevanju koncesije,da ne bi prišlo potem do izigravanja pri podelovanju konsecije oziroma na osnovi lastništva.

    BOBER

  5. #35
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat bober je objavil: Pokaži objave
    ... toda naša trojka Zr7,R§R, Veper so diplomatsko napolnili ložo z preostalimi lovci ...
    BOBER
    Ne samo ta trojka! Tudi vodstvo LZS in ZLD Ljubljana ter nekateri člani ekološkega foruma med lovci so se potrudili in pripeljali prijatelje. Za te vem, koliko pa sem jih ne samo verjetno temveč sigurno iz nevednosti izpustil pa niti ne morem vedeti. Vsem tem je treba dati priznanje in tu izražam prošnjo, da se v sredi spet vidimo na istem mestu! Ne smemo popustiti!

  6. #36
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Jaz sem tako in tako že pofočkan in neglede na nekatere dvomljivce bom seboj prinesel šampanjec in upam da po glasovanju vanj namočil jezik,pa čeprav sem zagrizen abstinent
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Žeim ,da bi v sredo bilo zadnje dejanje in Veper tebi želim da res prekršiš abstinenco glede šampanjca zraven pa boš tudi recitiral zadnjo kitico"Zdravljice"citat:
    Nazadnje še, prijatlji,
    kozarce zase dvignimo,
    ki mo zato se zbratli,
    ker dobro v srcu mislimo;
    dokaj dni
    naj živi
    vsak, kar nas dobrih je ljudi

  8. #38

    Privzeto

    Imam občutek in to kar močen da bomo na skupno in to dokončno zmago nazdravili vsi skupj na Krki če ne prej. Mogoče se bo vse formalno zgodilo že prej, neformalno pa ziher vsaj takrat!!!

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #39

    Privzeto

    Dobljena bitka, ne pa tudi že vojna. RKC preko svojih jurišnikov v parlamentu brca, praska, grize, pljuje ..................... neverjetno česar vse še ne bomo doživeli od te največje kapitalske multinacionalke na svetu. Že dvatisoč let uspešno trži Kristusa na križu, Boga tam daleč v onostranstvu in naivne človeške dušice, pa ji še ni dovolj. Sedaj bi tržili še teh nekaj preostalih živalskih dušic bivajočih v naših in predvsem njenih gozdovih. Pogoltnost pa taka!

  10. #40
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Mogoče se bo pa Kristusovim zemeljskim direktorjem kakšna kost pa le zataknila v požrešnih goltancih in jih spomnila na skromnost ki naj bi jo tako zagreto pridigali vsem ki nekaj imajo in jim je moč z zvijačo še tisto pobrati .
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •