Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: vlaga v optiki

  1. #11

    Privzeto



    Mal bo pa potem težka.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    pri swarovskem je serijska številka tako da vodijo točen datum nakupa in prodajalca. pojdi do najbljižjega zastopnika pa naj ti ga pošlje na servis potem te pa tako obvestijo , kolikšna je cena popravila,ti se pa odločiš za ali pa ti ga vrnejo,brez stroškov.na decemberskem lovcu na zadni strani pa so a dilerji,ki ti svetujejo, in stvar uredijo.

  3. #13

    Privzeto

    pumpa, v teoriji vse lepo in prav, ko pa preidemo v prakso pa se stvari zakomplicirajo, marsikje.

  4. #14

    Privzeto

    Točno tako kot pravi Pumpa.

    Jaz imam kolega, ki se ukvarja s puškarstvom.
    Kadar je imel kdor koli od mojih kolegov probleme z optiko Swarovski, sem ga poklical in mi je stvar rešil.

    Recimo: Kolega ima dvogled habic 7x42 že več kot 20 let in brez računa. Potem me je en dan poklical in mi rekel da ena leča ni več tako kontrastni čista kob je druga. Poklical sem kolega piškarja in mu to povedal. Potem sem mu nesel daljnogled in on ga je odposlal v Avstrijo. Povedal mi je tudi, kaj bodo z daljnogledom naredili. Ko je prišel daljnogled po treh tednih nazaj, ves lepo popravljen s spiskom popravil, je bilo potrebno plačati 15€ poštnine, ostalo se je videlo da je še v garanciji po serijski številki.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    v teoriji pojejo "od višine se zvrti"
    v praksi pa je dejansko res orlova6

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •