Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 60

Tema: Realtree lovske obleke

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    To je za u maškare, ne pa za na jago :icon_:

  2. #22
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Grizzly Adams je objavil: Pokaži objave
    To je za u maškare, ne pa za na jago :icon_:
    Ravno to je za na jago. Za v maškare take ali drugačne pa so naše uniforme, pa še "palmove veje" za klobuk po možnosti.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Ravno to je za na jago. Za v maškare take ali drugačne pa so naše uniforme, pa še "palmove veje" za klobuk po možnosti.
    Ma sej čist razumem, z uporabnega vidika (sploh za tiste, ki hodjo v eksotične kraje jagat z lokom).

    Čist z estetskega vidika in neke idilične predstave, ki jo imam o tradicionalnem slovenskem lovcu, pa mi vendarle deluje nekoliko čudno. To je seveda čist moje osebno mnenje, se razume, in nikogar še nikol nisem "zmerjal" če sem ga videl v maskirki na jagi.

    Jaz pa, če že ne bom mogu zalezt v zelenem, bom sam kriv, ne pa obleka.

  4. #24

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Že dolgo se odločam za nabavo Realtree jakne in hlač.Po mnogih pregledanih straneh in videnja na lastne oči sem se odločil in kupil.Izključno za čakanje,lahko pa se tudi "razstavi" na 2 jakni za ne tako mrzle dni :icon_smile:
    Upam da bo tud men služila tako dobro kot kolegu.

    http://www.deerhunter.dk/Default.asp...opGroupID=1347

    vzorec je enak na sliki,primeren za pozno jesen in zimo
    A slučajno veš ceno? Jaz sem lansko leto nekaj identičnega kupil iz Amerike.

  5. #25
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Za tiste ki so ugibali kje sem nabavil,na Gorenjskem ja,tam k mislte.Cena je pa 240 € za jakno,hlač nima trenutno na zalogi mojo številko.



    Za zimsko čakanje v hosti na stolčku bo super :icon_smile:

  6. #26

    Privzeto

    Jaz si jo bom verjetno nabavil letos(Deerhunter).Meni osebno ne motijo tudi člani v pumparicah.Je pač malo več germanskega pridiha.Kar je pomembno je samo to,da lovec opravlja svoje poslanstvo korektno v skladu s kodeksom.Oprema,ki jo za lov uporabljamo pa je izključno stvar vsakega posameznika!

  7. #27

    Privzeto

    Za zimsko čakanje je model Rusky verjetno nekaj najboljšega na tržišču.Ga zelo hvalijo po raznih nemških forumih.Jaz bom vzel nekaj za zalaz.Zelo mi je všeč vzorec 40 innovation.Ampak si moram to ogledat v trgovini.A mi lahko pošlje kdo od vas naslov te trgovine,ki drži Deerhunter na ZS?Hvala!

  8. #28
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Poslano na ZS


    od Deerhunterja imaš veliko izbiro tud lažjih oblačil za zalaz.Je pa res da je cena kr močna,samo kvaliteta odtehta :icon_smile:

  9. #29

    Privzeto

    Sam imam od firme Deerhunter jakno in hlače Fold-in model (mislim da ga več ne izdelujejo). Če koga zanima, bi oddal precej pod ceno novega kompleta. Prosim na ZS.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Za tiste ki so ugibali kje sem nabavil,na Gorenjskem ja,tam k mislte..



    Za zimsko čakanje v hosti na stolčku bo super :icon_smile:
    Sam sem ga imel priložnost testirati eno zimo v temeraturah krepko pod -.Presenečen sem bil nad vsem kar ponuja oblačilo,čakal sem v dežju,snegu in če bi se še enkrat odločal bi kupil isto.Je se pa pojavil problem,sedaj me zebe le še v prste na nogah.Tudi to bomo rešili v kratkem.....

    z omenjenim oblačilom sem tako zadovolen,da sem si umislil še letno oblačilo.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •