Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Browning BAR Longtrac ali Shorttrac

  1. #11

    Privzeto xxx

    fox....ter geco plus....oboje super

  2. #12

    Privzeto

    Citat SKOVIK je objavil: Pokaži objave
    vendar je vsak drugi strel s to kroglo 15cm bolj v desno zato ker se krogla zaradi njene oblike med sanim repetiranjem poškoduje,
    Tole mi sicer ni jasno. Drugače je pa zgoraj dober nasvet. FOX 130 grain.

  3. #13

    Privzeto

    Poskusi sako hammerhead meni dela dobre grupe, prav tako tudi SPCE.... jaz imam sicer v 30 06

  4. #14

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tole mi sicer ni jasno. Drugače je pa zgoraj dober nasvet. FOX 130 grain.
    Če dajem v nabojnik samo po en naboj je grupa dokaj vredu,ker pa v nabojniku niso naboji navpično eden pod drugim temveč so levo in desno mi vsak desni naboj(vsak drugi)med repetiranjem nekje zagrabi in poškoduje kroglo...

  5. #15

    Privzeto

    Kroglam, ki jih še imaš odreži svinčeno konico. Poizkusi in napiši rezultat. Krogla bo malo manj trgala ampak ni bistvene razlike pri zadetku.

  6. #16

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Kroglam, ki jih še imaš odreži svinčeno konico. Poizkusi in napiši rezultat. Krogla bo malo manj trgala ampak ni bistvene razlike pri zadetku.
    Nebi nic pomagalo,kajti ni bila poškodovana svinčena konica temveč tisti rob na krogli...
    Sem pa pred par dnevi probal fox strelivo 9,7g in sem z njegovo natančnostjo zelo zadovoljen,grupa na 100m-3cm.Nisem imel še sreče preizkusiti na divjadi vendar se mi zdi, da bo to strelivo kar pravo za moje potrebe lova...
    Hvala vsem za dober in pa predvsem koristen nasvet.
    Lp.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •