Stran 11 od 45 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 448

Tema: Dolgi streli s kroglo in lovska etika

  1. #101
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Veper tvoja izjava mi je všeč.
    Se že podpisujem pod njo HUNTER
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #102
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Črna na Koroškem
    Prispevki
    62

    Privzeto

    kkr koli že 10al pa 500 metrov pobrat je treba komad, ne pol pa nas klicat da hodmo iskat pa zastavlat

  3. #103
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat rehl26 je objavil: Pokaži objave
    kkr koli že 10al pa 500 metrov pobrat je treba komad, ne pol pa nas klicat da hodmo iskat pa zastavlat
    500 m

  4. #104
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Črna na Koroškem
    Prispevki
    62

    Privzeto

    detel: malo provokacije mora bit

  5. #105
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Rehl 26 te ne razumem ravno najbolje ,namreč že skoraj 2 desetletji iščem z krvosledci in si želim,da me pokličejo ,ne pa da rečem "ne pa pol nas klicat". Če nebi bilo zgrešenih strelov ,nebi potrebovali krvosledcev in glej ga zlomka tudi najboljši strelci na svetu sem in tja ne streljajo 10/5 ampak kar čisto štirico celo na olimpijskih igrah.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #106
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat rehl26 je objavil: Pokaži objave
    kkr koli že 10al pa 500 metrov pobrat je treba komad, ne pol pa nas klicat da hodmo iskat pa zastavlat
    če streljaš vsaj deset komadov na leto potem ti eden zgrešen strel ne uide pa če prav si državni... jvpv

  7. #107
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ja veper,kdor zna, lahk s kozo orje bi se temu lahko reklo:icon_smile:
    s tako puško in daljnogledom bi znal dober šic bit zelo "nevaren" tudi na več kot 100m
    Malo si pa grdo naredil, ko si prilepil tole tarčo gor, pa vsaj nebi napisal s kako puško, pomisli kako se počutijo lovci z zvenečimi firmami, ki takega rezultata ne zmorejo dosečt, se zgovarjajo da na divjad bolj zadanejo, pa zanimivo, tudi takšni rabijo pomoč krvosledca, tudi po večkrat na leto.Težko je priznat, da vaja dela mojstra, sploh kakemu starejšemu tovarišu, ki najprej najde razlog, zakaj on ne more tako ustrelit v tem, ko se vpraša koliko je on dal za puško, koliko pa kdo drug, ne vpraša pa se, koliko municije je on postrelil na strelišču in koliko kdo boljši! Malo se post ne ujema s temo, pa ta tarča se me je dotaknila

  8. #108
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    RWS poglej tole je bilo res z idealnega položaja ob idealni svetlobi in še resnično dober dan pa vendar je ratalo in to ni prvič pa upam da tudi zadnjič ne. No bilo je že boljše vendar sam menim da je dober dokaz tudi tisti strel na jesenski tekmi pri Zverinci ,ko sem na izmerjenih 150 metrov odprl steklenico šampanjca dejansko sem ustrelil v zamašek pred tridesetimi forumaši in tisto takrat pač ni bila sreča. Poleg tega pa je dejstvo,da na forumskih tekmah še nisem prišel dalje od petega mesta za razliko od Veprice ki ima že kar drugo mesto z risanico na 100m. Torej veliko boljših strelcev je med forumaši in koliko jih je takih,ki ne pridejo na tekme in so boljši. No zato pa pravim,da je streljanje na večje razdalje danes mačji kašelj ,če imaš mirno roko in pogoje za tak strel.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  9. #109
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Črna na Koroškem
    Prispevki
    62

    Privzeto

    saj ne prajim da ni fajn strelat na take dajljave, sam je pa tut problem tega ,da nekateri niti nimamo takih terenov, da bi meli te možnosti

  10. #110

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    če streljaš vsaj deset komadov na leto potem ti eden zgrešen strel ne uide pa če prav si državni... jvpv
    Pozdravljen Pumpa,

    kako si to mislil?
    (Čeprav sem letos streljal 18 kosov srnjadi ni bilo potrebno nobenega iskanja s psom)

    Lp

Stran 11 od 45 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •