Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: Festival sokolarstva, ptic ujed in sov v stari Gorici

  1. #21
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto razstava na goriškem gradu

    mi ve kdo povedati kako je običajno urejeno parkiranje?
    LP

  2. #22
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Parkiranje...Po italijansko pač

    Na poti do gradu se da ob cesti bočno parkirat, sta pa pod gradom dva manjša placa, kjer se da kam "vtaknit".
    Kot sem že rekel, reklama je bolj tako-tako, prav veliko ljudi ni za čakat.

  3. #23
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Goriški grad - Castello di Gorizia (zemljevid)

    Torej: Najlažje je čez mejni prehod Rožna dolina (desno od točke A - Vipavska cesta). Samo naravnost prek široke ceste po drevoredu, od meje do vzpetine je pribl. 2km.

    Prva hiša z leve na tej sliki je križišče Via Rastello in Via G. D'Annunzio. Na tej sliki je tudi pot, ki pelje na grad. Parkirat se da nekje od Grand Hotela Entourage do vrha hriba.
    Upam, da kaj pomaga.

  4. #24

    Privzeto

    Citat Pinkfloyd je objavil: Pokaži objave
    Goriški grad - Castello di Gorizia (zemljevid)

    Torej: Najlažje je čez mejni prehod Rožna dolina (desno od točke A - Vipavska cesta). Samo naravnost prek široke ceste po drevoredu, od meje do vzpetine je pribl. 2km.

    Prva hiša z leve na tej sliki je križišče Via Rastello in Via G. D'Annunzio. Na tej sliki je tudi pot, ki pelje na grad. Parkirat se da nekje od Grand Hotela Entourage do vrha hriba.
    Upam, da kaj pomaga.
    Seveda da pomaga ce se slucajno srecamo dobis za

  5. #25

    Privzeto

    Glede na dejstvo, da nekateri pogrešajo informacije o vrstah ptic itd. predlagam, da bi se vsi, ki pridemo iz Slovenije srečamo ob dogovorjeni uri in si najprej skupaj ogledamo prireditev.

  6. #26
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down ogled ujed-ura

    jaz sem za,naj kdo predlaga uro.
    LP

  7. #27

    Privzeto

    Citat sokolar je objavil: Pokaži objave
    Glede na dejstvo, da nekateri pogrešajo informacije o vrstah ptic itd. predlagam, da bi se vsi, ki pridemo iz Slovenije srečamo ob dogovorjeni uri in si najprej skupaj ogledamo prireditev.
    Tole si mi pa snel z jezika no to bo pa fajn da bomo delezni se kaksne strokovne razlage jaz sem seveda za naj mogoce kar Sololar predlaga kdaj bi bilo najbolj primerno.

  8. #28

    Privzeto

    Predlagam, da je zbor ob 10 - 10.15 za oba dneva, pod velikim šotorom kjer je zunanji bife. Bomo prinesli s seboj logotip SZS, da bomo dovolj vidni. Jaz bom šel verjetno v nedeljo. Falco ali bi jih ti vodil slovensko skupino v soboto ?

  9. #29
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Palazzo Strassoldo oz. Grand Hotel Entourage je na vaši desni strani, na zemljevidu je to stavba z notranjim dvoriščem s tlorisom v obliki črke U.

    Če pa zdej ne najdete, pol vam pa ni pomoči

    Super ideja, jaz se bom kar vam, sokolarjem pridružil. Mogoče še koga s sabo prvlečem.

  10. #30
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Fantje in dekleta, ki si boste imeli čas ogledati to prireditev, prosim folkat in vtise natipkat! Lepo bi bilo prebrati članek na portalu, da se področje sokolarstva spet malo poživi.

    LP

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •