Stran 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 73

Tema: naboji rws ID CLASSIC

  1. #21

    Privzeto

    Pol pa vzami Gecota, ki je pol cenejši in uporablja RWS H-mantel kroglo. Sam je sicer nisem uporabljal jo pa uporablja ogromno jagrov in so zadovoljni.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #22
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    No pri strelih v pleče nastanejo večje poškodbe z vsako kroglo. S TIG - om sem uplenil tudi tri prašiče. Izstopa ni bilo, naredi pa dober "notranji" učinek in komad ne gre daleč .

  3. #23

    Privzeto

    Ganges si me prehitel, sedaj uparabljam gecota, 10.7 gramske krogle, v 7x64.
    Če lepo zadaneš (srnjad) ni preveč razbito, če prime kakšno večjo kost je pa kar velika izhodna rana. Pade vse, če le zadaneš koliko toliko spodobno.
    Sem pa zvečer uplenil lisičko, Jo tudi nalepit ne morem, ker jo med prvima in zadnjima nogama praktično ni. Streljano na 50 metrov z gecotom.
    Last edited by jazbec; 18. August 2008 at 06:56.

  4. #24

    Privzeto

    Ganges, ali lahko mal obrazložiš tole z Gekom in RWS H plaščem, ne razumem najbolje???

  5. #25

    Privzeto

    Zdi se mi, da Geco uporablja RWS-ove T-mantel.
    Je pa Geco del Švicarske korporacije, tako kot RWS, Norma, Hirtenberg.
    Geco pa naj bi bil cenejša varjanta RWS-a, še škatle so pratično identične, je pa manj izbora krogel, povečini samo T-mantel (H-mantel?)

    http://www.rws-munition.de/images/ge...tabelle_de.pdf

  6. #26

    Privzeto

    Geco uporablja RWS-ove T-Mantel krogle, všeč mi je pa to, da se da dobiti pakiranje po 50 kosov za večino kalibrov, kar še dodatno poceni cenovno dokaj ugodne naboje. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  7. #27

    Privzeto

    Pardon ja, sem se zatipkal. Uporablja RWS T-mantel kroglo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Glede na ceno municije ali ni morda boljše začet razmišljat o nakupu naprave za polnjenje municuje???
    Kaj menite?

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    js že tretje leto strelam doma polnjene naboje, vendar sam nimam napravce, jo ima kolega.Glede na to, da postrelim na leto po 300patronov bi me drago hodilo, če bi municijo kupoval:icon_smile:

  10. #30

    Privzeto

    ma če sam polnš je ceneje sam morš kupt use prešo,in vse kar pripada,matrice,in prideš na kar nekaj evrčkov,in moraš res veliko streljat da se ti izplača,pa še veliko časa ti uzame,da bi ti pa en prijatelj polnil zastonj pa mora bit res dober prjatu da ti računa samo sestavine in nič dela ker ni glih u petih minutah napolnjeno,tako da je mal za preračunat ali se ti res splača če postreliš recimo 200 nabojev letno.
    lp

Stran 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •