Stran 12 od 32 PrvaPrva ... 2891011121314151622 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 111 do 120 od 313

Tema: Bushnell vs Swarovski, Zeiss, Docter, Meopta

  1. #111

    Privzeto

    Živjo
    Bom to brez problema dokazal,je pa res da ni vsak dan enako,ampak bom se potrudil,drugače pa streljam spredaj podloženo in kopito zadaj tudi podloženo,na tekmovanjih pa kopita zadaj ne smejo bti podložena in v tem je razlika,če ne poznaste teh zadev,jaz želim dokazati natančnost predvsem puške in ne mene.
    Očitno še zdaj ne veš kako se grupa meri ker 20 mm ustrelim samo z sprednjim naslonom berez podloženega kopita ,v naši ld je kar nekaj "reprezentantov" tako da nisem osamljen.
    lp

  2. #112

    Privzeto

    Po muh je še zmer najbolš.........

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #113
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Denis Jež a ti poganjajo že brki ?

  4. #114
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    ... Povej kdaj prideš na notranjsko bom postavil kamero ali pa še bolje bom prosil ZR7 da naju posname ,midva pa bova streljala kolikor nama srce dovoli.
    Ni blema.

  5. #115

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Denis Jež a ti poganjajo že brki ?
    Kaj tebi še niso pognali,daj malo substrala pa bodo

  6. #116
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    He, he.....:icon_:

  7. #117
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Živjo
    Bom to brez problema dokazal,je pa res da ni vsak dan enako,ampak bom se potrudil,drugače pa streljam spredaj podloženo in kopito zadaj tudi podloženo,na tekmovanjih pa kopita zadaj ne smejo bti podložena in v tem je razlika,če ne poznaste teh zadev,jaz želim dokazati natančnost predvsem puške in ne mene.
    Očitno še zdaj ne veš kako se grupa meri ker 20 mm ustrelim samo z sprednjim naslonom berez podloženega kopita ,v naši ld je kar nekaj "reprezentantov" tako da nisem osamljen.
    lp
    a to misliš za 300m

  8. #118
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    benchrest

    sicer pa ne vem zakaj nebi naredil take grupe, če jaz z mojim 6x daljnogledom(ki ima tudi nekaj paralakse),na puški naredim grupo 3 strelov okrog 1.2cm, pa nisem noben vojni veteran

  9. #119

    Privzeto bushnell

    Pri vseh preizkusih, posebo na notranjskem koncu, bi bil rad gledalec z uporabo spektiva. Pričakujem obvestilo na forumu.

  10. #120
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Še enkrat, grupa se meri takole: v primeru da se zadetka kalibra 7mm dotikata, je grupa 2 zadetkov 7mm, meri se od sredine prvega zadetka do sredine drugega zadetka. To sem napisal ker se mi zdi, da ne vedo vsi o kakšnih grupah debatiramo

Stran 12 od 32 PrvaPrva ... 2891011121314151622 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •