Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 36 od 36

Tema: Ali Je To MogoČe?

  1. #31

    Privzeto

    Nisem se v to več nameraval vključevati in ti seveda verjamem, da je najin lovski kolega neupravičeno prizadet. Problem je tudi v tem, da se prav v ločitvenih postopkih doživlja največ krivic in travm. Trpita moški in ženska in še posebej otroci. Potem so tu še premoženjske zadeve in komu bodo zaupani otroci. Iz vsega tega pa nastajajo hudo težke zgodbe in ker ima ženska po svoje še vedno privilegiran položaj, jo kratko potegne običajno moški. Že najmanjša napaka je lahko usodna za katero koli stranko v postopku. Posebej pa še za moškega.
    In v tem viharju medsebojnih obtoževanj, insinuacij, resničnih ali namišljenih groženj in obtoževanj, policija pač ravna preventivno in tudi ni pristojna, da sprejema končne zaključke. In le to sem želel povedati, ko sem opravičeval ravnanje policije.
    Lepo te pozdravljam!

  2. #32

    Privzeto

    Ja, sraka, res je tako kot praviš, saj na to sem tudi jaz opozarjal in pisal, sam mogoče ne tk kot ti. Sem hotel povedati to, ker praviš, da iz vsega skupaj bo capek potegnil ta kratko, iz razlogov kot jih navajaš in jih poznamo vsi. Srčno pa upam, da bo prevladal razum in da bo capek lahko normalno "živel" naprej.
    Tudi tebi lep pozdrav.

  3. #33

    Privzeto

    Pa še malo veselejša novica in ne prvoaprilska; Capek je uspešno rešil težave z odvzemom orožja. Včasih traja malo dlje, misli se zbistrijo, popusti nagajivost in konec dober vse dobro. Sedaj pa le nadoknadi jago in preluftaj "rore".

  4. #34
    ZR7 Guest

    Privzeto

    No, to je pa lepa novica!:icon_:

  5. #35

    Privzeto

    Ko ti puške zaplenijo, ali jih očistijo in konzervirajo, a jih kar zmečejo v omaro in zaklenejo? Če ti jo naprimer vzamejo med lovom in je puška mokra bi lahko nastal problem, ko bi jo čez pol leta dobil nazaj?

  6. #36

    Privzeto

    Kdo ti jih bo pa čistil, nobeden, sam jih še nemazati nisem smel prej, da so jih nesli, pa sem jih to tudi vprašal pa so rekli da ne, da jih pri njih ne čistijo.

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •