Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 36

Tema: Ali Je To MogoČe?

  1. #11

    Privzeto saj ni res

    mirno kri,zdaj veš kaj si imel,upam da se bo po mirni poti končalo in da bo sinek vesel

  2. #12

    Thumbs up

    Včeraj sem se dobil z Capekom in upam, da sem ga vsaj malo potolažil, je pa dobro, da mu niso vzeli tudi orožni list, tako, da mislim, da se bo po mojem vse skupaj tudi uredilo. Seveda pa so tu same nevšečnosti in živčiranja.
    Pa dobro je, da mu ob strani stojijo tudi vsi člani njegove LD, tako , da ni čisto poklapan, seveda mu ob tem želimo srečnega razpleta tudi vsi forumaši.

    Nobena župa se ne poje tako vroča kot se skuha. Samo ostani pri mirni zeleni krvi in ne študiraj na kakršno koli "maščevanje", ker sedaj je važno samo za tebe in ta malega, ona pa tako ali tako sploh ne ve mogoče kako ga je pihnala, to bo pa sam čas prinesel.

    Pa še to capek, na travniku rastejo tudi druge rožice in ne samo ena, ki pa tudi boljše dišijo.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    kozjansko
    Prispevki
    28

    Privzeto

    capek obzalujem to vendar ti morem povetadt da sem imel cist iste probleme kot ti pa glihka sem odletel zaporu 6mesecev.no moja bivsa si je zraven se zmislila da sem ji grozil z orozjem in da jo je strah.seveda je na sodiscu use tezko dokazati ker so zenske zascitene se bolje kot kocevski medvedi.jst ti svetujem da ji nereces niti besede pa dokler nebo reseno use skupaj se probi nje in otroka cimvec izogibat ce se le da.upam da ti nebodo nic da bo use pozableno drugace pa upaj da bo samo mansi pogovor pri psihologu.ZALOSTNO TODA RESNICNO VSO SRECO CAPEK
    nesposobni so sposobni onesposobit sposobne.............

  4. #14

    Privzeto

    Zasebnih težav praviloma ne komentiram in ker to področje malo poznam, tudi kakšnih nasvetov s tega področja ne ponujam. Vendar me je k pisanju spodbudil prispevek kolega Titana in bom tokrat prekršil svoje načelo.

    Ne upoštevaj nasveta kolega Titana in se odreči vsemu, tudi lovstvu in orožju za določen čas, če bi okoliščine to terjale, le lastnemu otroku se ne odreči in se ga ne izogibaj. Tudi, če bo za to potrebno še tako veliko žrtvovati, se splača. Če ne bo šlo drugače, deponiraj orožje za določen čas na Upravni enoti in ves razpoložljivi čas posveti druženju s svojim otrokom. Tega ne boš nikoli obžaloval, vse drugo se čez čas vrne v zelo neprijetni obliki. Poslušaj svoje srce in vse drugo naj bo temu podrejeno. Če boš ravnal drugače, boš čez leta obžaloval, ko boš otroka imel, pa ga v resnici ne boš imel.

    Želim ti modrosti pri ravnanju in da bi se ti zgodba srečno iztekla ter te prijateljsko pozdravljam!

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    kozjansko
    Prispevki
    28

    Privzeto

    ja sraka sej mas prav cisto prav po eni strani.nebom komentiral capkove tezave ker nevem tocno kako je na stvari.Glej sraka povedo ti bom besede od odvetnice moje svetovala mi je naj se v casu teh zapletov drzim stran od otroka in zenske oz. ce grem po sina naj gre nekdo zmano da mam prico.ker to je zelo delikatna zadeva o tem si clovek sploh nemore misliti v kako "sranje" lahk pade.primir pridem jst po otroka k njej domov in me ona prijavi da sem ji grozil da jo bom ubil ce mi nebo pustila da odpelem sina.Sraka povej mi kako bom na sodiscu dokazal da nisem to rekel pa se glede na to da sem mel pred parimi dnemi celo racijo doma in so mi use orozje pobrali.Pac iz lastnih izkusen povem ker sem bil v podobni situaciji da ni to glih neka z rozcam postlana stvar.pa se to za 5pusk sem placal za hrambo pa use te stvari puske so me cakale na obcini nekaj manj kot 140tisoc testarih jurjev.mogoce je slo to meoje pisanje ze nekoliko predalec ampak useen.Capek uso sreco
    nesposobni so sposobni onesposobit sposobne.............

  6. #16

    Privzeto

    Capek!
    Obžalujem, da se ti je to zgodilo, vendar lahko ti dam moj nasvet, ker sem nekaj podobnega doživel.Nikoli in res nikoli se ne izogibaj stikov s sinom in ko greš po njega s seboj imej pričo ali priči, če bi ti žena hotela spet kaj podtakniti, izogibaj se kakršnegakoli pogovora z njo, sploh ne po gsm, ker na sodišču lahko reče, da si ji grozil.Drži se dogovora, kdaj ga pripelješ nazaj, pa čeprav se ti zdi še tako butasto in najvažnejše, stopi do dobrega pravnika.Mojemu kolegu so ravno tako pobrali puške, zaradi lažnih izjav njegove žene in po treh letih še ni nič rešeno, je pa res da ni ukrepal(pravnik...)
    Upam, da se bo rešilo po mirni poti in okoli ne govori nič o ženi, ker potem vse obrnejo.

  7. #17

    Privzeto

    Haj, Capek a je že kaj novega, a se je že kaj premaknilo kam!?

    Se pa tule strinjam z Srako, ne se izogibat otroku, ampak se izogibaj babi, ta malega pa vzemi in bodi z njim skoz. Pa kaj na orlovo ga pripelji, tam pri meni je tako kot pri muslimanih, babe nimajo nikakršnih pravic, samo moški in otroci, to je kot pribito.
    Pa sem slišal , da si imel v soboto še eno nesrečo, če je res. Sem te klical pa se mi nisi javil, sem bil na orlovi.

    Javi se kaj.

  8. #18

    Privzeto

    Izogibal se bom obema, kaj si bo pa drugič namislila, da sem jo hotel povoziti, ali, da sem imel nož v avtomobilu.Policiji se je zlagala, da imam doma neprijavljeno kratkocevno orožje in to jih je najbolj matralo in to so iskali, seveda brez uspeha.Orožje so mi menda zasegli(začasno), ker je bilo sranje pred leti petnajst km od mene, ko je neki moški ustrelil ženo, nekega tipa in sebe.Tako so mi povedali policisti.Advokata si bom pa itak dobil, saj v življenju nisem imel kakšnega prekrška zaradi JRM-ja ali komu kaj žalega storil.V četrtek imam razgovor na policiji.Poanta je pa samo to pri komu b sin spal za silvestrovo in ji ga nisem peljal nazaj.Sramota!!!

  9. #19

    Privzeto

    Ja res je velika sramota, v tej naši "demokratični" državi, kjer vsak lahko dela kar more.

    Upam na vse najboljše v četrtek.

  10. #20

    Privzeto

    Poskušat zadevo rešit na čim bolj miren način. Mislim pa, da bi morala policija žensko priklopoit na poligraf.
    Semper Fi

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •