Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 36

Tema: Ali Je To MogoČe?

  1. #1

    Privzeto Ali Je To MogoČe?

    Na podlagi laži bivše izvenzakonske partnerke s katero imam sina, sem imel danes dopoldne hišno preizkavo pri meni, v mojem avtomobilu in v hiši mojih staršev.Zasegli so mi vse puške, vso strelivo in to zaradi tega, ker sem lovec in ji sina nisem pripeljal 31.12. ob tisti uri nazaj kot mi jo je določila.Poanta je v tem, da sem imel puško v odprtem prtlažniku(imam terenca, ki nima pokrivala za prtljažnik), ko sem prišel po sina.Ko je minila določena ura, so me klicali iz policije in smo sina peljali nazaj, danes pa to.Nemorem verjet!!!

  2. #2

    Privzeto

    Capek čudne so naše poti, polne čeri in preiskušenj. Želim, da se stvari čim prej uredijo in da zaživiš normalno življenje.
    Lep lovski pozdrav.
    hl

  3. #3

    Privzeto

    Uf, ka si ja nor, ne morem verjeti capek, sploh nisem vedel, da nista več skupaj (ne zameri), ampak to, da te na tak podel način zajeb... to pa je preko vseh meja. Res so čudna naša pota.
    A pol te lahko že vsaka frajla, ki je nočeš nateg... prijavi in ti tako lepo vse švig pa gre..

    ne bi rekel, da bi človek kaj grozil ipd... za to, da pa otroka ne pripelješ do sekunde točno, so pa druge ustanove in tu nima kaj zveze z orožjem, kje pa ti voziš puško, pa njo nič ne briga, to briga samo policaje, če je nepravilno nošena ali vožena, pa še za to ti jo ne morejo kar tako vse skupaj zaplenit, saj nisi bil ali pijan ali nisi grozil.

    Babe tudi ne nosijo vedno tangic ko jim rečemo, pa zato še niso "obglavljene".

    Pol pa imaš danes težek dan, upam, da se bo vse skupaj po pravi poti uredilo in, da boš dobil vse skupaj hitro nazaj.
    Samo ti povem, da brez hude jeze, vse lepo po pameti in mirni poti, jebi ga sedaj je kar je, je treba reševati nastalo krizo.
    Za ženske pa tako vemo, kako zlobne in žleht so lahko, če hočejo.

    Te po šihtu pokličem, če si pri volji, da se kje dobiva pa kero rečema, če si seveda pri volji.

  4. #4

    Privzeto

    Povedal sem ji, da ga bom nazaj pripeljal, ko bo on hotel in ker je srotika vidla puško v avtu, kot, da je prej devet let nebi se je menda počutila ogroženo!

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Wink

    Capek mirno glavo in globoko dihanje, daj prvo prespat stvari, da nam kakšne ne ušpičiš. Upam, da zrihtaš stvari tako kot se je zatreba in da bo konec vredu.Smo s tabo

    naj otroka vprašajo policaji....otroci ne lažejo
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6

    Privzeto

    Točno tako, capek, ker veš, da nisi narobe kaj naredo, bo sin povedal kako in kaj, saj pr hudiču pa ja tudi ni res, da bi babe mele vedno prav in vedno zadnjo, kdo jim pa še sploh kaj verjame...

  7. #7

    Privzeto

    A ja capek, veš, laž ima vedno kratke noge, resnica vedno pride na plano slej ali prej.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Zanimivo se mi zdi, da pri muslimanih beseda ženske velja na sodišču samo pol toliko kot beseda moškega. Res pa je, da je tudi kazen za pol manjša za ženske.
    Mož 50 udarcev z bičem, žena 25.

    Mirno kri in potrpežljivost pa bo. Za vsako rit palca raste.
    Marko Gorše, Nadlesk

  9. #9

    Privzeto

    Udari te vedno tam in takrat, ko najbolj boli ali prizadene. Ne reagiraj kot ona, ohrani mirno glavo, lahko si nakoplješ še dodatnih težav. Capek, za vsako rit šiba raste. Sem prepričan, da se bo zadeva iztekla tebi v prid. Drži se.

  10. #10
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Capek, najbolje da najameš odvetnika, če želiš puške še videti. Seveda povprej poskusi s prijazno besedo in odvetnika napovej. Govorim seveda o orožju, saj če je bilo hranjeno tako kot zapoveduje zakon o orožju in je bilo ločeno od municije, samo na podlagi tega ni osnove za dejanje policije kot ga opisuješ.

    Temo pa selim na področje kamor bolj spada. Z lovstvom pač ta dogodek nima veze.

    Želim pa ti, da zadeve uredite čimbolj v prid otroka!

    LP

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •