Stran 1 od 9 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 87

Tema: Prenovljene spletne strani LZS

  1. #1

    Privzeto Prenovljene spletne strani LZS

    A ste opazili nove posodobljene spletne strani LZS, pohvalno. Pa se vendar nekaj v tej smeri dogaja tudi na naših uradnih lovskih straneh. So me gospodje prav prijetno presenetili.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Thumbs down

    Ja stran k stran! Ne vidim razlike z prejšnjo stranjo samo malo reorganizacije in obrazložitve. Kje je FORUM!? (torej članstvo nima besede in izražanja svojega mnenja).
    Ja na kratko predstavitev organizacije (z neresničnimi podatki )!
    Pomanjaknje nekaterih dokumentov (ni novic, obvestil, zapisnikov, pomankljivo prikazane lovske družine...)

    Imam občutek, da je samo nekaj da je in da se za leto 2007 opravičijo sredstva.(samo moje skromno mnenje...)
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3

    Privzeto

    Moje mišlenje je, da so se sprijaznili, da je ta forum, FORUM vseh slovenskih lovcev!!!!
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  4. #4

    Privzeto Spletna stran LZS

    Ne morem na spletno stran LZS. Bi prosim kdo objavil spletni naslov, če gre za novega.
    LP

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Wink

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Ne morem na spletno stran LZS. Bi prosim kdo objavil spletni naslov, če gre za novega.
    LP

    http://www.lovska-zveza.si/
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolga blatna vas(po Valvazorju)
    Prispevki
    54

    Exclamation

    CREATIVE ima popolnoma prav in pričakovati je, da bo LZS tudi finančno podprla trenutno najboljši Forum-LOV.
    Za staro pravdo!

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    18

    Privzeto

    Glede na to,kakšno skorpucalo je bila stara spletna stran LZS,je to kar sedaj vidim pohvale vredno,upam pa,da se ne bodo zadovoljili samo s tem,ampak da bodo še dopolnjevali zadevo.Kar se pa tiče foruma smatram,da je ta povsem zadosti za slovenski prostor.

  8. #8

    Privzeto

    Možakarji ne ga lomit. Kakšen forum neki in to še na strani LZS !!?? Gospodje bi si naredili le dvojno delo in tudi časa nimajo toliko, da bi iste svari prebirali na dveh forumih. Na tem forumu prebijejo več časa kot marsikateri med vami. In sedaj naj bi si delo podvojili ?
    Da pa bi našli dovolj računalniško pismenih lovcev, ki bi na tistem forumu v glavnem pisali pozitivno, pa meji že na znanstveno fantastiko.

    Ker so me nekateri vodilni pred časom razglasili za pravnega diletanta, ki ničesar ne razume in o ničemer nič ne ve, ker so mi vzeli ustavno pravico soodločati o zadevah v organizaciji katere član sem, si pač smem sam dovoliti še malo zlobe.
    Pa lep pozdrav!

  9. #9
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Sraka veš zloba je zelo nalezljiva stvar in ker delim tvoje mnenje pomeni ,da sva najmanj dva zlobneža na tem forumu.
    Kar se pa strani tiče no vsaj imajo jih ,in zakaj imajo in ne imamo?? zato ker so to strani za LZS ,strani Foruma lov so pa lovske strani
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #10

    Privzeto

    Se pridružujem vama Veper in creative, tako se govori, sem popolnoma istega mnenja, no vsaj barvo so zadeli na "njihovih" straneh.

Stran 1 od 9 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •