Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 87

Tema: Prenovljene spletne strani LZS

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Prenovljene spletne strani LZS

    A ste opazili nove posodobljene spletne strani LZS, pohvalno. Pa se vendar nekaj v tej smeri dogaja tudi na naših uradnih lovskih straneh. So me gospodje prav prijetno presenetili.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Thumbs down

    Ja stran k stran! Ne vidim razlike z prejšnjo stranjo samo malo reorganizacije in obrazložitve. Kje je FORUM!? (torej članstvo nima besede in izražanja svojega mnenja).
    Ja na kratko predstavitev organizacije (z neresničnimi podatki )!
    Pomanjaknje nekaterih dokumentov (ni novic, obvestil, zapisnikov, pomankljivo prikazane lovske družine...)

    Imam občutek, da je samo nekaj da je in da se za leto 2007 opravičijo sredstva.(samo moje skromno mnenje...)
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3

    Privzeto

    Moje mišlenje je, da so se sprijaznili, da je ta forum, FORUM vseh slovenskih lovcev!!!!
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  4. #4

    Privzeto Spletna stran LZS

    Ne morem na spletno stran LZS. Bi prosim kdo objavil spletni naslov, če gre za novega.
    LP

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Wink

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Ne morem na spletno stran LZS. Bi prosim kdo objavil spletni naslov, če gre za novega.
    LP

    http://www.lovska-zveza.si/
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolga blatna vas(po Valvazorju)
    Prispevki
    54

    Exclamation

    CREATIVE ima popolnoma prav in pričakovati je, da bo LZS tudi finančno podprla trenutno najboljši Forum-LOV.
    Za staro pravdo!

  7. #7

    Privzeto

    Precej prstov je preletelo tipkovnice na temo pravice do obveščenosti. Malo dolgo je trajalo, pa vendar: od danes naprej, 21.8.2008, lahko vsak član lovske družine, ki ima lovsko izkaznico, dostopa do dokumentov na spletni strani LZS. Dostop je omogočen selektivno, kjer je uporabniško ime ID Lovske družine in geslo ID člana. Oba podatka sta razvidna iz lovske izkaznice. Na to temo se bomo še razpisali, člani foruma pa so s to možnostjo seznanjeni med prvimi.

  8. #8

    Privzeto

    Pohvalno!!!

    Me zanima ali bo kdo od kritikov, ki so prej tako bentili čez to pravico sedaj vsaj pohvalili hitro reakcijo in ureditev zadev s stani pristojnih!

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #9
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ja, Ganges, jaz že hvalim!
    Tako se dela! In še nekaj. Prav je, da se ve, kdo je to zahteval, omogočil in realiziral. To je velik korak v naši organizaciji. Upam le, da bodo te informacije lovci, nevajeni soodločanja začeli čim prej uporabljati in sooblikovati svojo organizacijo.

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Res vse pohvale vredno. Čestitam ekipi, ki je to uredila.

    Pozdrav!

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •