Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 61

Tema: 223 rem Risanice

  1. #51

    Privzeto

    Tudi pri 223 so za potpludbe krivi prevsem naboji,tako da je treba najti pravo konstrukcijo naboja.

  2. #52

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Tudi pri 223 so za potpludbe krivi prevsem naboji,tako da je treba najti pravo konstrukcijo naboja.
    podpludbe sem ze resil samo krna sled in razne travce ki se hitro najdejo na poti do cilja so pa hitro problem.ce jo ma zeljo si jo naj kupi ce ne za drugega jo bo mel pa za lisice

  3. #53

    Privzeto

    Zajec, pri konstrukciji naboja nimaš kaj falit. Tulec, netilka, smodniška polnitev in krogla.

  4. #54
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat kuglaabc je objavil: Pokaži objave
    Zajec, pri konstrukciji naboja nimaš kaj falit. Tulec, netilka, smodniška polnitev in krogla.
    Smo pa natančni...

    zrno zrno..
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  5. #55

    Privzeto

    Čim težje

  6. #56

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Čim težje
    hm samo na teske krogle ponavadi rado trosi saj meni je

  7. #57

    Privzeto

    Citat pikolis1980 je objavil: Pokaži objave
    hm samo na teske krogle ponavadi rado trosi saj meni je
    Ravno težkih krogel ne trosi....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #58

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Ravno težkih krogel ne trosi....
    meni je trosila ko smo probal!

  9. #59

    Privzeto

    Letos ko smo trenirali za lovsko tekmovanje, je imel prijatelj velike probleme z preciznostjo. Puška mu je trosila okoli 10 cm premera. Okrivili smo optiko, a se je izkazalo, da so bile krive češke krogle, sicer nevem točno katere, vendar so imele svinčeno konico. Puškar je rekel, da je to zaradi tega, ker se mehak svinec pri tem ko gre krogla v cev poškoduje in to zelo vpliva na let krogle. Priporočal je polnooplaščene krogle in res, ko smo puško pristrelili je ustrelil 29 krogov na tarči srnjak.

  10. #60

    Privzeto

    teohafy, to kar si napisal je lahko samo eden od vzrokov. Nikjer ne piše, da vsako strelivo odgovarja vsaki puški. Faktorji, ki so lahko odločujočega pomena so od teže krogle, korak navoja - ožljebljenega dela cevi, lahko tudi dolžina prehodnega konusa, .... in še bi lahko našteval. Sam nisem imel tega kalibra, vem pa iz lastnih izkušenj koliko težav sem imel ravno z .222 Rem in tudi .30-06 Spr. ni zaostajal.

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •