Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 185

Tema: Titan risanice

  1. #21

    Privzeto risanica TITAN 6

    Ali kdo kaj več ve o rianici TITAN 6, ki se izdeluje v Avstriji.
    Pri nas jo sestavlja puškar Skobir, čeprav se da dobiti tudi pri drugih trgovcih s lovsko opremo.
    Puško sem sicer že imel v rokah in tudi streljal z njo v cal.: 30-06.
    Nisem pa predstave kako se obnese v praksi?

  2. #22

    Privzeto

    Vidim, da sem razburil duhove. Nekaj že veste o tej puški, iz prakse pa v glavnem nič.
    Zadnje dni sem veliko brskal okoli te puške. Zato svetujem, da se vsak, ki bo slučajno kupoval to zadevo pozanima pri Skobirju in pri Veji. Presenečen bo nad različnostjo cen in dodatkov, šneler, oblika kopita in še kaj!!

  3. #23
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Dobra reč,kar precizna in zanesljiva! Samo za tak denar ti svetujem da si nabaviš Titan! Ne zarad druzga,zarad same izdelave,ker je Voere malo bolj "kramp"....
    Mislimo tole?
    http://www.jagd-shop.at/english/produkte.html
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #24
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Titan že uredu, samo zadeva ima precej aluminija noter, če je to res ni za priporočat....

  5. #25

    Privzeto

    Titan že uredu, samo zadeva ima precej aluminija noter, če je to res ni za priporočat....
    A misliš da bi dali tako reč na tržišče? Ne vem no.....,sicer je pa to RWS-ova zadeva,tko da dvomim da je slabo narejeno! Tudi sem jo imel možnost držati v rokah in jo preizkusiti,ma je kar gvir........:icon_:
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #26

    Privzeto

    jas imam titan 6 že dlje kot tri leta pa je šlo že kr nekaj krogel skozi in tudi paci so bili pa nimam kaj reci da bi imev težave sam sem zelo zadovoln z njim pa tudi kar nekaj kolegov ga ima pa še noben ni kaj jokav da bi imev težave ali pa da bi alumini pokav ali kaj podobnega,je pa verjetno na puški samo zaradi tega da je puška lažja mislim da tehta 2,9kg.res pa je da se prepričaj sam če si pa kje blizo koroške pa lahko prideš pogledat pa tudi poskusit jaz jo imam v kalibru 308win

  7. #27
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Ja že že kalin, samo je res da je aluminij noter?

  8. #28

    Privzeto

    saj pravim rok to je moja iskušna in mnenje ne obešam je v nebesa ali jo komo silim ,pravim pa tudi ga nima zato ker bi mogoče biv poceni že vejo zakaj so ga dali tja.

  9. #29
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Pa bi se dalo kje zvedet o kakšnih denarcih se menimo?
    Na netu?
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  10. #30
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Ko sem bil sam pred dilemo nakupa risenice v .308 win sem gledal CZ550, Tikko T3, Howo 1500, Remington VTR in Titan 6. Na koncu sem se odločil za Titan 6 z debelejšo cevjo in vplačal aro pri Skobirju, preden sem šel na potovanje. Prepričala me je predvsem z razmerjem ponujenega za ceno, saj se mi je zdela bolje narejena kot CZ in znatno lažja kot Howa. Zaklep je pri tistih, ki sem jih gledal tekel zelo lepo gladko in brez zračnosti. Hkrati je bila cena z debelejšo cevjo precej ugodnješa od Tikke Varmint in bo preostanek denarja lahko šel v optiko. Še en razlog, ki je bil pri meni odločilen je to, da gre za puško narejeno v EU (napram remingtonu) in sestavljeno v Sloveniji.

    Mislim, da je sedaj puška že končana pri Skobirju saj sem aro vplačal v začetku oktobra, a jo bom poslikal in objavil slike, ko se vrnem domov v koncu aprila. Takrat bom tudi prilepil kako tarčo, da lahko pokomentiramo še natančnost, da se bodo kupci za mano lažje odločali za nakup ali ne-nakup. Sam namreč nisem na spletu našel čisto nič uporabnega pred mojo izbiro in sem se odločil samo na podlagi občutka v rokah in tistega, kar se da z očmi videti. Ustrelil še namreč nisem strela z nobeno Titan puško.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •